Titanic Hotels İstanbul’da evlenenlere balayı hediye
Titanic Hotels İstanbul’da evlenenlere balayı hediye

Titanic Hotels İstanbul’un farklı konseptlere uygun açık ve kapalı mekan al...


Devamını Oku
Kış düğünlerinin değişmeyen adresi Adile Sultan!
Kış düğünlerinin değişmeyen adresi Adile Sultan!

İstanbul’un tarihi dokusu ve manzarası ile dikkat çeken mekânlarından Adile...


Devamını Oku
Salon düğünlerinin vazgeçilmezi Dedeman Bostancı
Salon düğünlerinin vazgeçilmezi Dedeman Bostancı

Hayalinizdeki düğün Dedeman Bostancı ile hayat bulacakDedeman Bostancı, gen...


Devamını Oku

Düğün Mekanları Arasından Size En Uygun Olanı Tercih Etme Rehberi

Hayatınızın en önemli ve özel gününe hazırlık sürecinde yapmanız gereken birçok şey vardır. Evlilik teklifini aldığınız andan itibaren, hayatınızda yeni kapılar aralanır. Tamamlanması gereken o kadar çok şey vardır ki, hangisinden başlayacağınızı bilemezsiniz. Evlilik gerçekleşene kadar hayatınız büyük bir coşku ve meşguliyet içerisinde geçer. Düğün mekânları araştırmak, gelin ve damattan sonra en önemli öznedir. Bu büyük ve özel gün için hazırlanacak olan mekan, bir ömür boyu hatırlayacağınız anılarınızın sahnesini oluşturacaktır.

Hayalinizdeki Düğünü Yaşayın

Konu düğün mekanları olduğunda; karar vermeden önce mutlaka davetli listenizi ve mekan için ayıracağınız bütçeyi belirlemeniz gerekiyor. Düğün salonunu belirli bir kişi sayısına göre tutmazsanız, davetli misafirlerinizin ayakta kalması sizi zor bir duruma sokabilir. Ya da düğün salonunuzun davetli sayınıza göre çok fazla gelmesi durumunda, salonunuz boş duracağından kimsenin gelmediğini düşünerek üzülebilirsiniz. Bu tarz durumların olmasını engellemek için, davetli sayınıza göre bir salon tutmanızı öneririz. Ayıracağınız bütçeyi önceden belirlemek ise, görüşeceğiniz düğün mekânlarının sayısını azaltarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İstediğinizi Yakalayana Kadar Araştırın

Düğün mekanları araştırırken yer seçimi söz konusu olduğunda, çiftler ne yazık ki mekana ayırdıkları bütçeyi düşünmeden hareket edebilirler. Bazen sadece beğenilerinin peşinden koşarlar. Sırf bu yüzden bir müddet ekonomik sıkıntı bile çekmeyi göze alabilirler. Unutulmaması gereken bir şey vardır; önemli olan sadece mekânın göze nasıl göründüğü değildir. Mükemmel lüks bir mekân tercih etseniz dahi; dikkat edilmeyen detaylar, hayalinizdeki düğün gecenizi yaşamanıza engel olabilir.


Şehrinizdeki Tüm Düğün Mekanları


Back To Top