Kına Gecesi Mekanları Firma Listesi


Bu kategoride sunduğumuz 1 firmadan fiyat teklifi veya bilgi alabilirsiniz.İndirimlerden faydalanmak için gelindamat.com 'dan ulaştığınızı bildirmeniz yeterli.Gülşah  Sultan Kına Sarayı

Gülşah Sultan Kına Sarayı
Gülşah  Sultan Kına Sarayı
İstanbul / Bakırköy

GULSAH SULTAN KINA SARAYI120 kisilik  fiyatHAFTA iCi  3200tl ... devamı için tıklayın

Kına Gecesi Mekanları

 

Yeni evlenecek olan çiftlerin düğünlerinden önce kına gecesi yapılmaktadır. Türk geleneklerini en güzel şekilde yaşatan kına gecesi, gelinin hayatındaki en anlamlı ve özel gecelerden biridir. Hayatında bir kere yaşayacağı kına gecesi için seçilen mekan gelinin hayallerindeki gibi olmalıdır. Bunun için kına gecesi mekanları içinde evlenecek çiftin zevkine ve tarzına uygun yerler seçilmektedir. Kına gecesi için kına gecesi salonları tercih edileceği gibi farklı mekanlarda seçilmektedir. Bu seçim aynı zamanda bu organizasyona ayrılan bütçe ile ilgilidir.

Kına Gecesi Mekanı Hizmetleri Nelerdir?

Gelinler için en favori kına gece ortamında Hürrem Sultan tarzında olmaktadır. Bunun için seçilen kaftan, mekan süslemeleri ve organizasyonun diğer parçaları sultanlara layık bir kına gecesi için hazırlanmaktadır. Gelinin kendini sultan gibi hissetmesi ve ömür boyu hatırlanacak anılar bırakması için tarihi mekanların seçilmesi en doğru karar olmaktadır. Deniz manzaralı olan tarihi saraylar ve yalılar görkemli görünümü ile davetlilere büyülü bir ortam yaratmaktadır. Bu mekanlarda kına tahtından şark köşesine kadar bütün dekorlar bu temaya uygun olarak tasarlanmıştır. Kına gecesi mekanları hizmetleri çeşitlilik göstermektedir. Kına gecesi boyunca yapılan başta lokum ikramı ve diğer ikramlar yer almaktadır. Ayrıca gece boyunca kına gecesinin ve gelinin en güzel anlarını kaydedilmesi için fotoğraf ve video çekimleri yapılmaktadır.

Kusursuz Bir Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

O gecenin gelin ve davetliler için en güzel şekilde hiç bir aksaklığa meydan vermeden geçmesi için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Kına yakılması için gerekli malzemeler yer almaktadır. Kına gecelerinin kendine has eğlenceleri olmaktadır. Modern yaşamla geleneklerin sentezinin yapıldığı bu mekanlarda müzik sistemi ve eğlencesi gelinin istediği tarzda gerçekleştirilmektedir. Davetlilerin sayısına uygun şekilde kına gecesi mekanları seçilmektedir. Mevsime uygun olarak açık ya da kapalı mekanlarda organizasyonlar yapılmaktadır. Davetlilerin karşılanmasından uğurlanmasına kadar olan süreç içinde gerekli olan garson hizmeti verilmektedir. Sadece gelin değil onun nedimeleri de düşünülerek tül kaftanlar hazırlanmaktadır. Geline ise hiçbir ayrıntıyı düşünme gereği olmadan o gecenin tadını çıkarmak kalmaktadır. Herkesin bu en mutlu günden mutlu ayrılması sağlanmaktadır.
Back To Top