Hakkımızda

2003 başlarında GelinDamat.com ile başlayan serüvenimiz, 2005 yılında Gelin Damat Dergisi'nin  yayın hayatına başlamasıyla hızlandı. Tüm Türkiye geneli D&R, Migros vb. marketlerde satışa sunulan Gelin Damat Dergisi, günümüzde Türkiye'nin en iyi evlilik hazırlıkları dergisi konumunda. Almanya'ya vermiş olduğumuz franchise ile Gelin Damat Dergisi 2023 yılında tüm Avrupa'da da yayınlanacak. 2016 yılında başlayan , Çırağan Sarayı ve Adile Sultan Sarayı'nda gerçekleştirdiğimiz , bu sene 6. kez düzenlendiğimiz Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı gelinlik defilesi organizasyonu ise Avrupa'nın en büyük gelinlik defilesi konumunda. Her sene Conrad Hotel by Hilton'da düzenlediğimiz, evlilik ve düğün sektörünün başarılı firmalarını onurlandırdığımız Gelin Damat Dergisi Ödülleri Töreni'ni ise bu sene 5.kez gerçekleştireceğiz.  

Gelin Damat markası yanı sıra 2004 yılında kurduğumuz online evlilik alışverişi sitesi  EvlilikMarket.com, üretimini yaptığımız düğün anı defteri markası Benim Anı Defterim ve Türk İş Kadınları Rehberi şirketimiz bünyesinde bulunan diğer faaliyetlerimiz arasında. 

Şimdi 19 yıllık başarılı süreçte kazandığımız tecrübeyle, Türkiye'nin ilk zincir marka düğün davet salonları   GELİN DAMAT  için franchise talep alımlarına başladık. 

İl ve ilçe bazlı sınırlı sayıda franchise verilecek GELİN DAMAT düğün davet salonları, bulunduğu bölgenin  ihtiyaçları doğrultusunda kapalı salonlar ve açık hava kır düğünü konseptlerinden oluşacak. Mekanlar toplantı, seminer, düğün ve nikah organizasyonları gibi birçok etkinliğe hizmet verebilecek. Back To Top