Düğün Salonları Firma Listesi


Bu kategoride sunduğumuz 6 firmadan fiyat teklifi veya bilgi alabilirsiniz.İndirimlerden faydalanmak için gelindamat.com 'dan ulaştığınızı bildirmeniz yeterli.

Çok şık düğün salonları burada...


Gelin Damat Düğün Davet Bahçelievler

Gelin Damat Düğün Davet Bahçelievler
Gelin Damat Düğün Davet Bahçelievler
İstanbul / Bahçelievler

Gelin Damat Düğün & Davet, sizlere 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz kapalı davet ... devamı için tıklayın
Tink Davet

Tink Davet
Tink Davet
İstanbul / Beylikdüzü

Tink Davet özel olarak dekore edilmiş 650 m2 salonu ve 400 m2 terası ile her türlü ... devamı için tıklayın
Tink Davet

Tink Davet
Tink Davet
İstanbul / Beylikdüzü

    Tink Davet özel olarak dekore edilmiş 650 m2 salonu ve 400 m2 terası ile her t ... devamı için tıklayın
İstanbul Wedding House

İstanbul Wedding House
İstanbul Wedding House
İstanbul / Sarıyer

İSTANBUL WEDDİNG HOUSE göz kamaştırıcı dekorasyonu, 750 kişilik balo salonu 1500 kişilik te ... devamı için tıklayın
Gönül Davet Düğün

Gönül Davet Düğün
Gönül Davet Düğün
İstanbul / Bakırköy

1972 yılında faaliyetlerine başlayan Gönül Davet Franchise modeli ile bugün İstanb ... devamı için tıklayın
Wedding World Kuyumcukent Avm

Wedding World Kuyumcukent Avm
Wedding World Kuyumcukent Avm
İstanbul / Bahçelievler

Wedding World Kuyumcukent, içinde nikah ve düğün salonu bulunduran,Türkiye'nin ve Dünya'nın tek evli ... devamı için tıklayın

Düğün Salonları

 

Her genç kızın hayali beyaz gelinlik giymek olabilir ama her erkeğin hayali de sevdiği kadınla bir yuva kurmaktır. Bu hayalleri en güzel mekanlarda, dostlarınızı şenlendirerek, herkesi mutlu ederek ve en önemlisi kendinizi şımartarak gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İstediğiniz tarz düğün salonları sizlerin beğenisine göre değerlendirilerek hazırlanıyor. Gelin ve damat olarak düğün evresine kadar pek çok hazırlık yapar, her şeyin sizin planladığınız gibi gitmesini umarsınız. En özel gününüzde karamsar olmamak adına düğün salonları tercih ederken mutlu olacağınız şekilde elemeler yapmanız gerekir. Prens ve prenses gibi ağırlanmayı o gün en çok siz hak ediyorsunuz.

Düğün Salonları Seçenekleri

Farklı yapıları, farklı kişi sayıları ve birçok firma ile düğün salonları seçme, araştırma, bulup memnun kalmama gibi dertlerden sizlerin sıyrılıp en iyisine layık olmanız sağlanıyor. Hotel ve restaurant imkanı da sunan düğün salonunda birçok yenilik sizleri bekliyor. Deniz manzaralı oluşu, açık alan imkanı sunması, otopark ile park sorununun kalkması, kapalı alan tercihi, kokteyl vb. nikah merasiminizi, düğün organizasyonunuzu eşsiz güzelliği ile bu mekanda içinizin rahat edeceği bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Şans size gülsün istiyorsanız, en özel ve güzel gününüzü düğün sonuna kadar memnun kalarak geçirin. İstanbul’un kalabalığından kendinizi alıkoyarak düğününüzü şık ve manzaralı bir mekanda gerçekleştirebilir, düğüne gelen davetlilerinizi memnun kılabilirsiniz. Masallar diyarından gelmiş gibi hissetmek, manzaralı bir alanda mutluluğa erişmek, sevdiğiniz insanların yanı başınızda size gülümseyerek karşılık vermesi sizleri oldukça hoşnut kılacaktır.

Kır Düğünü ve Havuzlu Düğün Mekanları

Her çiftin isteği farklılık gösterebilmektedir. Kimi kapalı bir alanda düğün yapmak ister, kimisi manzara eşliğinde havayı soluyarak düğününü gerçekleştirmek ister. Bu nedenle birçok seçenek sayesinde içinize hoş gelecek şekilde seçim yapabilirsiniz. Birçok şehirde havuzlu düğün konseptine erişebilirsiniz. Canlı müzik ile havuzlu düğün görselliği bütünleşerek hayalinizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Yeşilliğin her tonunu düğününüzde kullanabilir, kır düğünü ile eşsiz bir düğün yapılmasını sağlayabilirsiniz. İstek ve arzunuza göre şekillenen düğün organizasyonlarında, binbir çeşit seçenek sayesinde sizlerin aşık olacağınız görselleri ile tamamlanmış oluyor. Doğaya karışan masa ve sandalye süslemeleri içinizi açacak.
Back To Top