Gelinlik


İstanbul gelinlik firmaları gelin damat .comda. Gelinlik firmalarımızın 2021 gelinlik modelleri arasından seçiminizi yapın, firmadan hemen gelinlik fiyatları veya randevu isteyin. GelinDamat.com ayrıcalığı ile en uygun fiyata , en iyi hizmeti alın.




Gelinlik Modelleri İçin Doğru Tercih Rehberi
Gelinlik Modelleri İçin Doğru Tercih Rehberi

Her kızın hayallerini süsleyen o bembeyaz gelinliğin içerisinde, kusursuz b...


Devamını Oku
2017 Gelinlik Modelleri
2017 Gelinlik Modelleri

2017 gelinlik modelleri arasında her yıl görmeye alışık olduğumuz gelinlik ...


Devamını Oku
Sizin Gelinliğiniz Nasıl Olmalı?
Sizin Gelinliğiniz Nasıl Olmalı?

Evlenecek her kadın güzel ve farklı bir gelin olmanın hayaliyle hazırlanır ...


Devamını Oku

Kusursuz Bir Düğünün En Önemli Parçası; Gelinlik

Konumuz; gelinlik. Her ne kadar düğün gününde giyilen beyaz bir elbise gibi görünse de hepimiz biliyoruz ki gelinlik, bundan çok daha fazlasını ifade ediyor ve her genç kız, gelinliğinin içerisinde prenses gibi görüneceği o günü heyecanla bekliyor.

Peki gelinliğin içerisinde mükemmel görünmenin püf noktaları nelerdir? Fiziğinizi en doğru şekilde tanıyor olmanız düğün gününüzde size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Vücudunuzu biliyorsanız ona en çok yakışacak olan gelinliği de kolaylıkla seçebilirsiniz.

Sizden izler taşıyacak olan minik dokunuşları da gelinliğinizden mahrum etmeyin. Belki kol kısmına biraz dantel, etek uçlarına bir işleme veya göğüs kısmına ışıltılı bir kumaş... En özel gününüzde en güzel olmak sizin en büyük hakkınız.

Gelinlik İçerisinde Muhteşem Görünmenizi Sağlayacak Makyaj Tavsiyeleri

Gelinliğinizin vermiş olduğu muhteşem havayı tamamlamak için makyajınızı da uyumlu bir biçimde yaptırmanızda fayda var. Doğallığı ön planda tutmak istiyorsanız şeftali tonlarını tercih edebilir ve aydınlık bir makyajla gününüzü taçlandırabilirsiniz. Doğal görünümlü takma kirpikler de makyajınızı tamamlayarak istediğiniz görüntüye ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

''Bugün benim en özel günüm, makyajım da biraz gösterişli olsun.'' diyorsanız da toprak tonları her tene yakışacak olan muhteşem bir alternatiftir. Gözün üzerine sürülecek siyah bir eyeliner ile de bakışlarınızı etkili bir biçime getirebilirsiniz. Makyajınızı daha önce mutlaka deneyin veya yaptıracağınız kişi ile önceden istediğiniz makyaj hakkında iletişime geçin.

Düğün Mekanına Uygun Bir Model Tercih Edin

O gün rahat hareket edebilmeniz önemli olacaktır. Bu yüzden düğün mekanı ve gelinlik birbiriyle uyumlu olmalıdır. Örneğin bir kumsal düğününde uzun kuyruklu ve ağır bir gelinlik giyerseniz hareket özgürlüğünüz daha kısıtlı olacaktır. Fakat uzunluğu yerde biten ve hafif bir kumaştan dikilen gelinlikler hem sahile hem de rahatlığınıza uygun olacaktır.

Ayakkabılarınızın rahat olması da size büyük bir artı olarak dönecektir. Düğün gününüz boyunca neredeyse her an ayakta ve hareket halinde oluyorsunuz. Rahatlığınızdan ödün vermeden de şık olabileceğinizi unutmayın.


Şehrinizdeki Tüm Gelinlikçiler






Back To Top