Kır Düğünü Mekanları Firma Listesi


Bu kategoride sunduğumuz 7 firmadan fiyat teklifi veya bilgi alabilirsiniz.İndirimlerden faydalanmak için gelindamat.com 'dan ulaştığınızı bildirmeniz yeterli.

Kır düğünü için bulabileceğiniz tüm mekanlar...


Bahçe Event & Organization

Bahçe Event & Organization

İstanbul / Beykoz

Tüm bireysel ve kurumsal davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan, kına organizasyonlarını ... devamı için tıklayın
Bumed

Bumed

İstanbul / Beşiktaş

Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, Doğum günü, Şirket Yemekleri, Sınıf Yemekleri, Özel Partiler için ... devamı için tıklayın
Best Western Şile Garden Hotel & Spa

Best Western Şile Garden Hotel & Spa

İstanbul / Şile

 Best Western Şile Gardens Hotel 'de  4 Mevsim " 5 Yıldızlı" Düğünler... Ist ... devamı için tıklayın
Ada Beach Club

Ada Beach Club

İstanbul / Adalar

Sakinliği, yemyeşil çam ve mimoza ormanlarıyla bezenmiş doğası, dört yanı masmavi den ... devamı için tıklayın
Qubbe Bahçe Düğün

Qubbe Bahçe Düğün

İstanbul / Sarıyer

Qubbe Bahçe, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanubaşında, orman i ... devamı için tıklayın
Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme

Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme

İstanbul /

Sıradışı, eksiksiz ve şık bir düğün hayal eden çiftler; Radisson Blu Resort & Spa Çeşme profesyonel ... devamı için tıklayın

Kır Düğünü Mekanları

 

Her genç kızın rüyası kır düğünüyle evlenmektir. Bu aşamada kır düğü organizasyonlarının normal törenlere nazaran çok daha fazla emek istediği unutulmamalıdır. Kır düğünü mekanları arasında en uygun yerin seçiminden sonra konuk listesinden şarkı listesine, oturma düzeninden ikramlara kadar her detayın en ince ayrıntısına kadar belirlenmesi gerekir.

Kır Düğünlerine Katılım Oranı Nedir?

Kır düğünlerine katılım oranı diğer törenle oranla çok daha fazladır. Hoş bir daveti kimse kaçırmak istemediği için katılımın fazla olacak olması hazırlık aşamasında göz önünde bulundurulmalıdır. Açık hava davetlerinde misafirlerin her zaman için daha fazla acıkma ihtimali de vardır!

Seçilen kır düğünü mekanları sadece gelin ve damat adayı tarafından değil, aile büyükleri ve organizasyon firması tarafından da ziyaret edilmelidir. Bu özel gecede takı takmak isteyen veya hediyelerini takdim etmek isteyenler için özel bir alanın baştan kurgulanması yaşanması muhtemel aksiliklerin ortadan kalkmasını sağlar.

Seçilen mekanın şehirden uzak olması halinde ulaşım ihtiyacının da gözden geçirilmesi ve gerekli olması halinde alternatiflerin baştan belirlenmesi gerekir. Havanın bozuk olma ihtimaline karşı öncelikle bebek, yaşlı ve kadın davetliler için gerekli önlemler alınmalıdır. Masa düzenindeyse düğünün temasından gelinin kıyafetine, çalınacak parçalardan ikram edilecek menüye kadar her şeyin göz önünde tutulması son derece önemlidir.

Kır Düğünü Organizasyonlarının Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Yuvarlak ya da uzun masalar, uçuşan örtüler, mumlar, çiçekler, tüller, dilek fenerleri ve peçeteler kır düğünlerinin olmazsa olmazları arasında sayılabilir. Tüm davetlilerin bir arada bulunacağı yerleşim planı sayesinde sıcak bir ortam yaratılabilir. Kırda gerçekleştirilecek düğünlerde saat olarak öğleden sonra 4 ve akşam üzeri 8 arası tercih edilmelidir. Törenin daha sonra gençler arasında bir partiye dönüşmesi bekleniyorsa kır düğünü mekanları bu hedefe uygun olarak değerlendirilmelidir.

Kır düğünüyle evlenmek isteyen genç kızların gelinlik seçiminde de belli başlı noktalara dikkat etmesi gerekir. Kısa gelinlik modelleri bu tür törenler için en doğru tercihtir. Sade bir model uygun aksesuarlarla çeşitlendirilebilir. Hayaller kadar yaratıcı bir gelinlik beyaz, bej veya mavi damat kıyafeti seçimiyle güçlendirilebilir. Kır düğünlerinde verilmesi gereken en doğru karar yer seçimi olacaktır. Doğal bir bahçe en doğru tercih olabilir.
Back To Top