Gelin Damat Düğün Davet Salonları Bayilik veriyor

Gelin Damat Düğün Davet Salonları Bayilik veriyor


Tarih:5.06.2022 Okunma :1923

Gelin Damat Dergisi bünyesinde, Türkiye'nin ilk zincir marka düğün mekanları olacak Gelin Damat Düğün Davet mekanları lansmanı Adile Sultan Sarayı'nda görkemli bir gece ile tanıtıldı. Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün'ün sunuculuğunda gerçekleşen geceye , Zahide Yetiş, Gökhan Tepe, Wilma Elles, Ece Gürsel, Tuğba Özay gibi birçok ünlü isim katıldı. İlk franchise şubenin tanıtıldığı gece sektörde büyük ilgi yarattı.Gelin Damat Dergisi bünyesinde, Türkiye'nin ilk zincir marka düğün mekanları olacak Gelin Damat Düğün Davet mekanları lansmanı Adile Sultan Sarayı'nda görkemli bir gece ile tanıtıldı.

Gelin Damat Düğün Davet Salonları Bayilik veriyor

Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün'ün sunuculuğunda gerçekleşen geceye , Zahide Yetiş, Gökhan Tepe, Wilma Elles, Ece Gürsel, Tuğba Özay gibi birçok ünlü isim katıldı. İlk franchise şubenin tanıtıldığı gece sektörde büyük ilgi yarattı.

Gelin Damat Düğün Davet Salonları Lansman Gecesi

Gelin Damat Düğün Davet Salonları Lansman Gecesi Ferhat Muğurtay

Gelin Damat Düğün Davet Salonları Lansman Gecesi İlk Bayi


"Gelin Damat markalı 100 franchise düğün mekanı hedefimize ulaşmayı hedefliyoruz."


Gelin Damat Dergisi İmtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay açıklamasında " Gelin Damat markasıyla 19 yıllık başarıyla sürdürdüğümüz dergi, defile, organizasyon ve diğer faaliyetlerimiz arasına Gelin Damat Düğün Davet salonlarını ekliyoruz. İstanbul Bahçelievler'de yer alacak ilk bayiimizi de tanıttığımız bu organizasyon ile Gelin Damat markalı 100 franchise düğün mekanı hedefimize ulaşmayı hedefliyoruz.

Gelin Damat Düğün Davet Salonları Tanıtım Ön Cephe


Gelin Damat Düğün Davet Salonları Tanıtım İç Mekan


Gelin Damat Düğün Davet Franchise iki modelde veriyoruz. Birincisi isim değişikliği ile faal düğün salonları franchise alarak Gelin Damat markasına geçiş yapıyorlar. Diğer seçenek ise, arazisi, arsası olan girişimciler gerekli yatırımı yaparak sıfırdan anahtar teslim Gelin Damat markalı mekan sahibi oluyorlar. Anahtar teslim salonlar, çözüm ortağımız ŞEHREMİNİ GRUP mimarlık ve inşaat tarafından projelendirilip tamamlanacak.

Şehremini Group


Sponsoru olduğumuz Türk İş Kadınları Plaket Töreni ile iş hayatında yer alan kadınlara olan desteğimizi sürdürüyor ve kadın girişimcileri de bayilerimiz arasında görmek istiyoruz. Talepler için Gelindamat.com adresini ziyaret edebilirler. " dedi.

Başvurmak ve Bilgi Almak için Tıklayın

Gelin Damat Düğün Davet Salonları


Back To Top