• Feriye Palace - feriye lokantasında bir düğün
 • Feriye Palace - istanbulda düğün mekanları - wedding istanbul
 • Feriye Palace - feriye lokantası istanbul
 • Feriye Palace - deniz kenarı düğün mekanları istanbul
 • Feriye Palace - feriye lokantası masa düzeni
 • Feriye Palace - Düğün Mekanları
 • Feriye Palace - boğaz manzaralı düğün mekanları
 • Feriye Palace - feriyede düğün organizasyonu
 • Feriye Palace - feriyede düğünler

Deniz
Açık alan düğünler
1000
200 Davetli
150-200 TL
% 20 İNDİRİM
1000 Davetli
1000 -1500 kişilik kokteyl
 • Kredi Kartı
      19.yüzyılın ikinci yarısında Osmanlı sultanlarının Topkapı Sarayı'ndan Boğaziçi'nde yaptırdıkları görkemli saraylara taşınmaları ile başlar Feriye Karakolu'nun öyküsü...

      Beşiktaş'tan Ortaköy'e uzanan Dolmabahçe , Çırağan Saraylarının bir bakıma son noktası olan Feriye Karakolu, dönemin Osmanlı Mimarisinin ilginç örneklerinden biridir. 1995 yılında Kabataş Eğitim Vakfı tarafından restore edildikten sonra , bugün Feriye Palace olarak, Boğaziçi'nin bu müstesna köşesinde geçmiş ile geleceğin buluşma noktasını oluşturuyor.

      20 kişilik iş toplantılarından, 400 kişilik toplantılara kadar farklı ortamlar sunan Feriye Palace; yaz mevsiminde, Boğaziçi'ne hakim terasında da 1.500 kişiye kadar çeşitli organizasyonlar gerçekleştirmektedir.
Butik hizmet amaçlı outside catering grubumuz ise 1.500 kişiye kadar oturmalı düzen, yemek davetlerini organize etmektedir.

 Geleneksel Türk ve Osmanlı Mutfağının güncelleştirilmiş sentezinin sunulduğu Feriye Palace, geleneksel doğal gıda ürünlerinin tedariki nedeniyle menülerini mevsimlere göre oluşturmakta ve klasik damak tatlarını korumaktadır.

 Yazlık ve kışlık iki ayrı mekanda A La Carte Restaurant olarak hizmet veren Feriye Palace, yaz aylarında yemekte 400 kişiye, kokteylde 1000 kişiye; kış aylarında yemekte 130 kişiye, kokteylde 120 kişiye hizmet verecek kapasitededir.

 Kabataş Kültür Merkezi içerisinde yer alan Feriye Kahvesi, çağdaş mimari anlayışı ile düzenlenmiş olup, Boğaziçi ve tarihi Feriye Sarayı gibi muhteşem bir manzaraya sahiptir.
Günün her saati her türlü amaca yönelik cafe - bar ve restoran hizmetleri sunan Feriye Kahvesi, Feriye Sineması aracılığı ile de sinema severlerin ve sanat dünyasının çok ilgi gösterdiği özel bir mekandır.

Yaz aylarında, gün boyunca seçkin cafe menüsü ve çay saatlerinde özel ikramlar sunan Feriye Bar , Feriye Palace'ın ayrılmaz bir parçasıdır. Seçkin misafirlerini akşam yemeği öncesinde, müzik ve tarihi İstanbul silüetinin eşliğinde ağırlayan Feriye Bar'da, güneşin Sarayburnu üzerinden batışını ve ayın Çamlıca Tepesinden doğuşunu izleyebilirsiniz.
Yakında açılacak olan kışlık barı ile kışların da vazgeçilmez barı olarak sizlere hizmet verecektir. Boğaz'ın kış havasını Feriye'nin sıcacık ve samimi ortamında doyasıya izlemek ve akşamları da canlı müzik eşliğinde mutfağımızın özel lezzetlerini tatmak isteyen misafirlerimizi kaliteli servis anlayışıyla ağırlamak üzere bekliyor olacağız.

Feriye Palace, evlerinizde ve istediğiniz mekanlarda da hizmet sunmaktadır. 100 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl , kokteyl prolonge ve akşam yemeği davetleri, Feriye Palace standartlarında büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir.


 Sonsuza dek unutmak istemeyeceğiniz özel günlerinizi İstanbul Boğazı'nın muhteşem manzarası ve Feriye'nin olağanüstü ambiansında kutlayın.

Uzman personelimiz ve muhteşem menümüz ile özel günlerinizde, dostlarınıza en güzel hizmeti sunmak bizim için mutluluktur.

Uluslararası üne sahip Feriye Palace, akademik formasyonu itibari ile dünyadaki önemli kuruluşların ülkemizde ilk temas kurdukları restoranların başında gelmektedir.

“Chaine Des Rotisseurs” üyesi Feriye Palace birçok ödülün de sahibi olmuştur.

Feriye sarayı, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerini gerek seminer gerekse özel yemek sunumları dünyaya aktararak, Osmanlı Türk Mutfağının Dünya‘da tanınmasına ve gastronomi dünyasının ilgisinin Türkiye'ye yönelmesine büyük katkılar sağlamıştır.

 Zagat Survey, Louis Vitton , Travel and Leisure , The Saveur , Time Out , Feinschemeker, VİF, Foodart, Financial Times, The Times ve Gentlemen's Quarterly gibi dünyaca ünlü magazin ve kurumların makale ve tavsiye bölümlerinde yer almıştır.

İş, ekonomi, siyaset ve sanat dünyasının ünlü kişilerini sıklıkla Feriye sarayı’nda görmek mümkündür. Dünya ekonomi ve siyasetine yön veren dönemin ABD Başkanı G.W. Bush, ABD Dış İşleri Bakanı Condoleeza Rice, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, Yunanistan Başbakanı Konstantin Karamanlis, Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar Esad v.b. birçok ünlü isimleri devlet protokolleri nezdiyle de ağırlamıştır. Halen de yerli yabancı protokol davetleri için tercih edilen mekanların başında gelmektedir Feriye Palace…


 A la carte restaurant hizmetinin yanı sıra geniş yelpazedeki davet organizasyonların da vazgeçilmez mekanları arasına girmiştir Feriye Palace - Deniz ve boğaz manzarası ve Feriye lezzetlerinin birleştiği muhteşem düğün davetleri
- “Incentive” ve turist grupları toplu yemek davetleri
- Kurumsal toplantı, kongre, seminer ve yemek organizasyonları
- Ürün lansmanları
- Temalı parti davetleri
- Basın Toplantıları

Merkezi lokasyonda eşsiz deniz ve boğaz manzarasına hâkim Feriye Sarayı, hem kara hem deniz yolu ile İstanbul trafiğinde hızlı ve yönlü ulaşım alternatifleri ile de firmaların mekan tercihleri arasında yer almaktadır.


 1998 yılından beri başarıları ve konsepti ile marka haline gelmiş Feriye Palace işletmesinin sahibi filmcilik sektörünün öncü firmalarından Umut Sanat’ın sahibi Karabol ailesi yeni yapılanma çalışmaları içinde yönetim kadrolarında da değişiklikler yaparak hızla değişen ve gelişen sektördeki yerini daha kalıcı yapmanın yanı sıra yeni projeler de ekleyerek büyümeyi hedeflemektedir.

Çok yakında yeniden hizmete açılacak olan Feriye Sineması, birçok galaya ve özel gösterimlere de ev sahipliği yapmıştır. Yenilenmiş yüzü ile 2012 yılında da siz değerli sinema severlere hizmet verecektir.

% 20 İNDİRİM den faydalanabilmek için firma yetkilisine gelindamat.com üzerinden ulaştığınızı belirtiniz.

İletişim Bilgileri

Adres:
Çırağan Cad. No: 40 Ortaköy - 34347 İSTANBUL İstanbul / Beşiktaş


Deniz
Açık alan düğünler
1000
200 Davetli
150-200 TL
% 20 İNDİRİM
1000 Davetli
1000 -1500 kişilik kokteyl
 • Kredi Kartı

Feriye Palace Kampanyaları

Feriye Palace Kampanyaları
% 20 İNDİRİM den faydalanabilmek için firma yetkilisine gelindamat.com üzerinden ulaştığınızı belirtiniz.

İletişim Bilgileri

Adres:
Çırağan Cad. No: 40 Ortaköy - 34347 İSTANBUL İstanbul / Beşiktaş


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.


Düğün Mekanları

Back To Top