Uğurlu By Dilek Özdemir

Fiyat Aralığı
3000 - 6000 TL
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Pazar Günü : Açık

Ek Özellikler :
  • Haute couture
  • Kredi Kartı
  • Özel Dikim
  • Online Satış


Uğurlu By Dilek Özdemir Hakkında

Uğurlu By Dilek Özdemir

Misyonumuz

Modaya yön vererek en özel gelinlikler yaratmak ve bu yolla markamızı tüm dünyaya  tanıtmak.


Vizyonumuz
Doğu ve batının sentezi olan topraklarımızın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan özel gelinlik kreasyonları sayesinde dünyada en iyi firma olmak.


Dünyanın iki kalbin etrafında döndüğü bir yaşam seçimidir evlilik...

 Sessizce katlanır damatlar, heyecanlı gelinlik arayışlarına. Kimi zaman mızmızlanırlar ama, her şey beyazlar içindeki güzelliğinizi görene kadardır.

  Çocukluğa kadar uzanan küçücük bir hayalle başlar gelinlik düşü... Daha o zamandan başlanır gelecekteki mutlu yuvaya atılacak ilk adımda sizi masal prensesleri gibi gösterecek o büyülü kostümün tasarımına.
  Hayatınızın sonuna kadar size eşlik edecek kişiyi bulduğunuzdaysa daha da alevlenir hayaller. O minik fikirle başlayan hayal, adım adım dönüşür gerçeğe.
  İşte tam da bu aşamada en çok ihtiyaç duyacağınız fırsat, karşınızda!
  Gelinliğinizin bir hayalden gerçeğe dönüştüğü noktada, tüm emeğini hiç çekinmeden yalnızca sizin için sergileyen, sizin için var gücüyle çabalayan ve her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen Uğurlu by Dilek ÖZDEMİR ve Moda Tasarım, tüm isteklerinizi değerlendirerek, hayatınızın en mutlu gününde, hayallerinizdeki kadar güzel görünmenizi sağlıyor.
  Uzman bir ekiple hizmet veren Uğurlu by Dilek ÖZDEMİR ve Moda Tasarım, yılların verdiği deneyimle sizi yönlendirerek, size en çok yakışacak gelinliği ortaya çıkarıyor.
  Son provada, yüzünüzdeki mutluluk ifadesini görene kadar hiç durmadan çaba gösteren  Uğurlu by Dilek ÖZDEMİR ve Moda Tasarım'dan, kusursuz hizmet almak ve hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyoruz... Uğurlu By Dilek ÖZDEMİR


FOTO GALERİ

KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Akşemseddin Mah. Fevzi Paşa Cad. No 139 Daire: 2 Fatih / İstanbulHarita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top