Titanic Port Bakırköy

Fiyat Aralığı
119 TL – 205 TL
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Şehir

Mekan Tipi : Kapalı alan düğünler

Otopark Kapasitesi :
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 500 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 200 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 200 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Titanic Port Bakırköy Hakkında

Titanic Port Bakırköy’de yer alan, 260 ve 160 kişi kapasiteli Adriyatic Balo Salonu ve 12.katta yer alan eşsiz deniz ve şehir manzaralı Compass Salonu, Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örnekleri ile bezenmiş zengin menü seçenekleri, farklı aydınlatmaları ve ferah tasarımının yanı sıra, şık ve modern çizgileri ile düğünlerin peri masalına dönüştüğü bir mekan haline geliyor. Compass Salonu'nda veya Balo Salonu'nda davetleriniz; sizin zevkinizle dekore edilmiş, seçkilerinizle bezenmiş müzik yelpazesinde, Titanic Hotels’in kusursuz hizmet kalitesiyle bütünleşiyor.

 

En iyisini isteyenler için eksiksiz hizmet sunan Titanic Port Bakırköy, Avrupa Yakası'nda kolonsuz salon olma özelliğini taşıyan Adriyatic Balo Salonu'nda, 195 m2 alan ve 6.00 m tavan yüksekliği ölçüleri ile özel ve şık davetlere ev sahipliği yapıyor. Özel fuayesi ile ayrı bir giriş kapısı bulunan, farklı ve şık bir dekorasyona sahip bu salon, 25 m2'lik podyumu ve geniş dans pisti ile özel davetlerin de vazgeçilmezi olmaya aday.

 

Adriyatic Balo Salonu, oturmalı yemek kapasitesi 260 kişi, tiyatro düzeninde 280 kişi, kokteyl davetlerinde ise 250 kişiye hizmet verebiliyor. Adriyatic Balo Salonu dışında 12. katta yer alan Compass Salonu eşsiz manzarası ve balkonu ile ziyafet düzeninde 160 kişiye hizmet vermektedir. Toplam 5 adet toplantı salonu bulunan Titanic Port Bakırköy, 10 kişiden 280 kişiye kadar tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Fişekhane Cad.No:7/3 Bakırköy 34140Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top