Titanic Business Bayrampaşa

Fiyat Aralığı
80-100 TL
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Şehir

Mekan Tipi : Kapalı alan düğünler

Otopark Kapasitesi :
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 500 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 300 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 300 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Titanic Business Bayrampaşa Hakkında

Siz sadece hayal edin, Titanic Business Bayrampaşa’nın profesyonel ekibi ve özel evlilik hazırlığı danışmanınız en ince detayına kadar hayalinizdeki düğün davetini gerçekleştirsin!
Marmara Denizi'nin muhteşem manzarası ve Adalar’ın seyri doyumsuz güzellikleriyle bezeli Titanic Business Bayrampaşa’da yer alan, 550 kişi kapasiteli Karina Balo Salonu, Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örnekleri ile bezenmiş zengin menü seçenekleri, farklı aydınlatmaları ve ferah tasarımının yanı sıra, şık ve modern çizgileri ile düğününüzün unutulmaz bir hikayeye dönüşeceği bir mekan haline geliyor.
İster havuz başında yıldızların altında, ister size özel dekore edilmiş şık balo salonunda, usta şeflerin en lezzetli tarifleriyle zenginleşen menüler eşliğinde siz ve davetlileriniz mükemmel bir deneyim yaşasın.
Karina dışında toplam 10 adet toplantı salonu bulunan Titanic Business Bayrampaşa, sadece düğün daveti değil, nişan, kına, bekârlığa veda etkinlikleri ile balayı ve hatta evlilik yıldönümü yemeklerinize kadar birçok organizasyonunuza ev sahipliği yapıyor. 
Titanic Business Bayrampaşa’nın tam donanımlı salonları 10 kişiden 700 kişiye kadar tüm organizasyonlarınıza cevap verirken yaz aylarında havuz katında 1000 kişiye kadar özel davetlere de imza atabilirsiniz...


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Yenidoğan mah. Erciyes Sokak No:7, Bayrampaşa 34030Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top