Stüdyo MOD

Fiyat Aralığı

GelinDamat.com
% 20 İNDİRİM

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı
  • Açık Hava Çekimi
  • Stüdyo Çekimi
  • Belgesel Fotoğrafcılık
  • Davetli Çekimi


Stüdyo MOD Hakkında

 

Biz Kimiz

 Düğün fotoğrafçılığının tarzını ve adını değiştiren bir marka olarak Stüdyo MOD, 2014 yılından beri Ankara merkezli olarak tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir.

Ne Yaparız

 Evlenecek çiftlerin en özel gününde, tüm detayların kaçırılmadan fotoğraflanması için “Sizi anlıyoruz” felsefesi ile bu yolda devam eden işletmemiz, size yanınızda fotoğrafçı olduğunu unutturacak usta ellerle çalışmaktadır. Ekibimizin bütün üyeleri fotoğrafçılık konusunda kendini ispatlamış  isimlerden oluşur. Ekibimiz her geçen gün artan tecrübesiyle her bir düğünde kendisi evleniyormuşçasına keyif alırken adeta birer nedime/sağdıç gibi bu birikimi size aktarırlar.

Neden Biz

Sürdürülebilir bir iş modeli çerçevesinde kullandığımız kaynakları bir miktar da geri koyabilmek adına sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışarak yaşadığımız dünyanın da geleceğini düşünüyoruz. Bize tekrar mutlu bir gün görmemizi ve yaşamamızı sağladıkları için de tüm çiftlerimize teşekkür ediyor ve diyoruz ki:

Bizim için fotoğraf bir “AŞK”, gelin bu aşkı beraber yaşayalım.

Düğününüz, düğün hazırlıklarınızda, nişan, doğum ve özel günlerinizde aile fotoğraflarınızla bir masal yaratmak, her anınızı sonsuza kadar yaşatmak, anılarınızı geleceğe taşımak bizim işimiz.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
İzmir 1 caddesi 13/1 (Dericizade Üst Katı ) KızılayHarita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top