Roberto Bene Pırlanta

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com

Ek Özellikler :


  Roberto Bene Pırlanta Hakkında

  Roberto Bene Pırlanta tüm sektör içerisinde takip edilen, kuyumcuların ve üreticilerin kendilerine baz aldıkları ve çoğu kategoride fiyatları belirleyen sitelerden bir tanesidir. Türkiyenin ilk CANLI DESTEK HATTI alt yapısını kurduğu gibi, hizmet politikasında da en başarılı alt yapıya sahiptir.

  Roberte Bene markası Türk tüketicisinin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiştir. Roberto Bene'nin kurucuları sektörde çok eskiye dayanan bir geçmişe sahiptirler. Bu açıdan Türkiye'de pırlanta sektöründe ne gibi boşluklar olduğunu iyi bilmekte ve bunu değerlendirerek son kullanıcılarımıza uygun fiyata, pırlanta kalitesinden hiç ödün vermeden hizmet vermektedirler.

  Site sahipleri gerçek hayattada mağaza sahipleri olup Roberto Bene markasına inanarak yola çıkmışlar ve bu işe büyük yatırım yapmışlardır. Tecrübeleri sadece mücevher değil bunun yanında elektronik ticarettede büyük bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptirler. Zaman zaman üniversitelere ve girişimci derneklerine konuşmacı olarak çağrılıp gençlerle bilgi birikimlerini paylaşmaktadırlar.

  Roberto Bene şu anda Türkiye'de internet üzerinde hizmet veren 2-3 tane parmakla sayabileceğimiz pırlanta takı satıcılarından daha elastiki, geleceği gören, vizyon sahibi bir firma olup, yanılıp deneyerek öğrenmeye çalışan elektronik ticaret sitelerinden değil, işini bilen gerçek anlamda profesyonel bir kadroya sahiptirler. Önümüzdeki bir yıl içerisinde de Türkiyenin kendi sektöründe lider e-ticaret firması olacaktır ve bu yolda gece gündüz demeden hızla yoluna devam etmektedir.

  Firmamız kuyumculuğun yanında mühendislik, otelcilik, yazılım ve kağıt sektöründe de şirketleri olup bu alanlarda da oldukça başarılı bir geçmişe sahiptirler. Toplam 25 yıllık geçmişimizde her işimizi başarı ve alnımızın akıyla sürdürdük.

  Firmamızdaki fiyat politikamızda da oldukça rekabetçi olduğumuz kolayca görülebilmektedir. Tüm ürünlerin fiyatlarını teker teker çok detaylı inceleyerek hesaplanmaktadır. Hedefimiz Hedefimiz Roberto Bene markasını Türkiye'nin sadece seçkin kuyumcularına sokarak müşterilerimize daha kolay ulaşabilmektir.

  Hiç bir zaman saldırgan bir satış politikasında olmayacağız. Biz her köşede bulunan, yada bir caddede 3 dükkanda bulanabilen bir markada olmak istemiyoruz. Biz sadece elit kuyumcularda bulunan bir mücevher markası olarak yolumuzda devam edeceğiz.

  Biz mücevheri seven, pırlantaya dokunmayı onu müşterisine anlatırken heyecanlanan firmalarla çalışmak istiyoruz. Kolayca görülecekki Türkiye'den dünyaya bir mücevher markası yavaş yavaş oluşmaktadır. E-ticaret olarak ise bir süre sonra sadece Türkiye değil Avrupa birliği ülkelerinde de ürünlerimiz satışa sunulacaktır. Bununla ilgili lojistik alt yapısı çalışmaları yapılmaktadır.

  Bize mücevher ile ilgili her türlü konuyu danışabilir, tartışabilir veya eleştirebilirsiniz. Biz attığınız her e-mail dikkate alınmakta ve görüşlerinize çok büyük önem verilmektedir.

  Biz müşterilerimizi seviyoruz ... İnsanları seviyoruz...Yaşamayı seviyoruz

  Saygı ve Sevgilerimizle,

  Roberto Bene Ekibi


  FOTO GALERİ

  KAMPANYALAR


  İLETİŞİM

  Adres:
  Şerefefendi Sk Ağaoğlu Kuyumcular Çarşı No 83  Harita
  Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

  Back To Top