Gelin Damat Dergisi Üyelik Avantajları


 

Eğer siz de gelinlik , damatlık, düğün mekanı vb. evlilik ve düğün sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın sahibi ya da yöneticisi iseniz ve işletmenizi evlilik aşamasındaki çiftlere çok etkin bir şekilde tanıtmak istiyorsanız işte size fırsat.

 İnternet reklamcılığı son 10 yılda hem reklam verenler hem de reklam yayıncıları açısından yüzdesel olarak en hızlı büyüyen en uygun maliyetli pazar durumunda. İnternet üzerinden yapılan tanıtımlarda zaman ve bütçeden avantaj sağlarsınız.

Gelin ve Damat adaylarının size ulaşmalarındaki en önemli nokta, hizmetleriniz ya da sattığınız ürüne ihtiyaç duyduklarında ve araştırdıklarında size ulaşmaları. Bu noktada en etkili yöntem kesinlikle internet.
Düğün alışverişi günlük alışverişler hiç benzemez.
Şöyle bir düşünün; Hayatında ilk defa yapılacak bir alışverişin deneyimini yaşayacak çiftler, bu konu ilk başvuru noktası neresi olabilir ? Tabii ki bu sorunun cevabı günümüzde öncelikle internet ve dergiler.
Gelin Damat .com Gelin Damat Dergisi olarak 10 senedir , başvuru noktası olmayı gururla sürdürüyoruz.
Reklamlarınızı çok sağlıklı bir şekilde ölçümlemenizi de sağlıyoruz. Reklamınız kaç kişi tarafından görüntülenmiş , hangi fotoğrafınız kaç kez izlenmiş, beğenilmiş , bunların kaçı web sitenize ulaşmış , hepsini kontrol panelizinden takip edebiliyorsunuz.
Gelin siz de GelinDamat.com üzerinden firmanızı tanıtın, hem Türkiye'nin en popüler evlilik ve düğün portalında yerinizi alın, hem de günün en geçerli tanıtım ve reklam ortamından en etkili şekilde faydalanın...

 

Katılmak İstiyorum

 

 

Detaylı bilgi için 0212 603 17 18


 


Back To Top