Neşe Kübra Photography

Fiyat Aralığı
1.000 TL
GelinDamat.com
% 20 İNDİRİM

Ek Özellikler :
  • Açık Hava Çekimi
  • Belgesel Fotoğrafcılık
  • Davetli Çekimi


Neşe Kübra Photography Hakkında
1976 yılında İstanbul'da doğdu. Üniversite eğitimini işletme bölümünde tamamladıktan sonra, 14 yıl boyunca finans sektöründe çalıştı. En büyük tutkusu olan fotoğrafçılık her şeyin önüne geçtiği için finans dünyasından ayrıldı.

Fotoğrafçılığa 2005 yılında üyesi olduğu, İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği'nde (İFSAK) aldığı eğitim ile başladı. Önceleri gezi ve yemek fotoğrafçılığı ile ilgilendi. 2012 itibariyle profesyonel olarak fotojurnalistik tarzda özel gün fotoğrafçılığı yapmaktadır. Birçok kurum ve önemli isimlerden eğitim almıştır.

Özel gün fotoğrafçılığının yanı sıra eğitmenlik konusundaki tecrübelerinden dolayı fotoğrafçılık alanına yeni başlayanlar için eğitim de vermektedir. 

Kendi hakkındaki yorumu ise; fotoğraf çekimlerini sanki kendine çevirilmiş objektife poz verir gibi hayal ederek tüm içtenliğiyle fotoğraflayan, yaptığı işi delice seven ama bunu hala iş gibi görmeyen, ömrü yettiğince gördüğü hayatları an ve an dondurup albümleri doldurmaya karar vermiş Neş'e li Fotoğraf Sanatçısı... :)

KAMPANYALAR
2016 Sonbahar düğünlerine özel 400 TL indirimli paketimizden yararlanmanız için son başvuru tarihi 17 Eylül 2016 kadar bizi 0532 397 39 36 ve/veya info@nesekubra.com dan ulaşabilirsiniz..


İLETİŞİM

Adres:Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top