Mövenpick Hotel Izmir

Fiyat Aralığı

GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Deniz

Mekan Tipi : Açık alan düğünler

Otopark Kapasitesi :
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 100 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 100 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 100 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Mövenpick Hotel Izmir Hakkında

Keyifle Anımsayacağınız Bir Düğün, Kusursuz Bir Organizasyon Yaşamınızın en özel anlarından biri olan düğününüzü unutulmaz bir hale getirmek için Mövenpick Hotel Izmir’i seçin, rahat edin. Düğün gününüz yaşamınızın en özel günüdür. Bu günü unutulmaz bir anıya dönüştürmek için sizlere mükemmel bir fırsat sunuyoruz. Seçiminiz ister küçük ve samimi bir kokteyl, ister muhteşem bir düğün yemeği olsun, her detayı incelikle uygulayan profesyonel ekibimiz yaşam boyu akıllarda kalacak bir organizasyona imza atmak üzere sizleri bekliyor. Yetenekli şeflerimizin sihirli mutfağından çıkan eşsiz lezzetler, size ve davetlilerinize bir lezzet şöleni yaşatırken, muhteşem Körfez manzarasına sahip Balo Salonumuzun şık ve etkileyici ambiyansı bu geceyi daha da ölümsüz bir hale getiriyor. Düğün menünüzü klasik lezzetlerden çağdaş mutfaklara uzanan zengin alternatiflerimiz arasından, iki kişilik bir yemek tadımıyla seçebilir; Pasta Şefimiz ile isteklerinize özel olarak hazırlanacak düğün pastanız için mükemmeli yakalayabilirsiniz.
Gecenin kahramanları için Mövenpick Hotel Izmir’de masal devam ediyor: “Gelin Hanım” ve “Damat Bey”in kutlama sonrası yorgunluklarını atmaları ve “evli” olarak uyanacakları ilk güne keyifli bir başlangıç yapmaları için şık ve konforlu Balayı Odası’nda bir şişe şarap, çikolata ve meyve sepeti, düğün paketimiz kapsamında size sunduğumuz ikramlarımız. Sabah, dilerseniz Margaux Restaurant’ta muhteşem bir açık büfe kahvaltı, ya da odanızda alacağınız baş başa balayı kahvaltısının tadını çıkarabilirsiniz.
Hayatınızın en özel gününü Mövenpick Hotel Izmir'de kutladığınızda, Mövenpick Hotel Istanbul veya Mövenpick Hotel Ankara'da muhteşem bir balayı ise bizim sizlere hediyemiz.
Keyifle anımsayacağınız düğün ve organizasyonlarınız için Mövenpick Hotel Izmir ekibi sizleri bekliyor. Düğün paketimiz kapsamında olan hizmetlerimiz; • Düğün menüsü seçenekleri
• Organizasyon öncesinde 2 kişilik yemek tadımı • Düğün pastası • Düğün gecesi balayı odasında konaklama ve ertesi gün isterseniz muhteşem açık büfe kahvaltı, dilerseniz odanızda balayı kahvaltısı • Balayı odasında şarap, çikolata ve meyve sepeti ikramı • Mövenpick Hotel Istanbul veya Mövenpick Hotel Ankara'da kahvaltı dahil muhteşem bir balayı.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Cumhuriyet Blv. No:138 Pasaport İzmirHarita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top