Yeni Yılın Ruj Modasını Couleurs By Qnet İle Takip Edin

Yeni Yılın Ruj Modasını Couleurs By Qnet İle Takip Edin


Tarih:8.12.2015 Okunma :3708

Couleurs by QNET geniş renk seçeneğine sahip rujları ile 2016 makyaj modasını yakalamanıza yardımcı oluyor.Doğal makyajın popülerliğini arttırdığı 2016 yılında dudaklarda mat ve doğal renkler ön plana çıkarken, koyu tonlardaki rujlar da trendler arasındaki yerini koruyacak. Geniş renk yelpazesine sahip Couleurs by QNET'in Aralık ayında ön plana çıkan tonlarından Gece Avcısı ve Mor Devrim rujları, dudağınızda doğal ve sade bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacak.Geçen senenin en sevilen renklerinden Marsala Kırmızısı ruj ise koyu tonlardaki makyajın vazgeçilmez ruj renklerinden olmaya devam edecek.

Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen Couleurs by QNET "Animal Testing Declaration" belgesini taşıyor.

Couleurs by QNET ürünlerine ulaşmak isteyenler, e-ticaret platformu www.qnet.com.tr adresini ziyaret ederek hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

 

Couleurs by QNET,Gece Avcısı Ruj:

Dudaklarda doğal görünümün ön plana çıktığı kış makyajında,Couleurs by QNET'in Gece Avcısı ruju makyajınıza sade bir dokunuş yapmanıza yardımcı olacak. İpeksi formülü ve gün boyu kalıcılığını koruyan yapısıyla dudaklarınızın kışın ihtiyaç duyduğu nemi karşılamanızı sağlayacak.

Fiyat: 31 TL

 

Couleurs by QNET,Mor Devrim Ruj:

Couleurs by QNET'in Mor Devrim ruju, ten rengi rujların yanısıra dudaklarınıza hafif renk katacak tatlı şarap tonlarındaki rujların ön plana çıktığı 2016 kış makyaj modasını yakalamanıza yardımcı olacak. Mor Devrim ruj ince dokunuşlu yapısı ve kalıcı özelliği sayesinde kolayca sürülerek gün boyunca makyajınızın doğal görünümünü bozmadan hafif bir ışıltı katmanıza yardımcı olacak. Rujun ipeksi formülü ise dudaklarınızın nem ihtiyacınıkarşılamanıza yardımcı olacak.

Fiyat: 31 TL

 

Couleurs by QNET,Marsala Kırmızısı Ruj:

Couleurs by QNET, popülerliğini 2016 yılında da devam ettiren Marsala Kırmızısı ruj ile makyajınızda güçlü bir etki yaratmanızı sağlayacak. İnce dokunuşlu yapısı, ipeksi formülü ve kalıcı özelliğiyle tüm gün dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemi karşılamanıza yardımcı olacak.

Fiyat: 31 TL

 

Couleurs by QNET Hakkında

Adını Fransızca'daki "renk" kelimesinden alan Couleurs,Türkiye'de 18 Aralık 2010'da hizmet vermeye başlayan ve doğrudan satış kadrosunda 80 binden fazla kayıtlı bağımsız temsilci bulunan QNET Türkiye tarafından üretilen bir kozmetik markasıdır. Couleurs by QNET, Türkiye'nin yanısıra Almanya, Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Rusya başta olmak üzere Dubai,Abu Dhabi, Njerya, Mısır gibi birçok Ortadoğu ve Afrika ülkesinde satışa sunulmuştur. QNET Türkiye'nin tüm ürünlerinin satışı sadece e-ticaret platformu www.qnet.com.tr adresinden yapılmaktadır.


Back To Top