Yeni Yılda Hakan Akkaya'nın Tasarımlarıyla Tüm Gözler Üzerinizde Olsun

Yeni Yılda Hakan Akkaya'nın Tasarımlarıyla Tüm Gözler Üzerinizde Olsun


Tarih:15.12.2014 Okunma :4175

Ünlü Modacı HAKANAKKAYA, koleksiyonunda ağırlıklı olarak kullandığı siyahın ton ve kombinleriyle yeni yılda sizleri muhteşem bir geceye hazırlıyor.        HAKANAKKAYA’ nın Sonbahar -Kış koleksiyonu, yaklaşan yeni yıl gecesi için sizlere kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Yeni yıla farklı bir yorum katarak HAKANAKKAYA tasarımları ile 2015’ e ışıltılı bir merhaba diyeceksiniz.

        Bu sezon kapılarını avantgarde bir esintiye açan HAKANAKKAYA,  kaşmir, deri,kadife, şifon, kürk, pamuk, saten, dantel kullanarak hazırlamış olduğu yeni koleksiyonu ile yılbaşında sizlere şıklık garantisi sunuyor. İster bir ev partisinde ister lüks bir mekânda yeni yılın gelişini karşılamayı planlıyorsanız,  HAKANAKKAYA’nın siyahın ton ve kombinlerinden oluşturduğu bu özel koleksiyonda kendinize uygun bir kıyafet bulabileceksiniz.

        HAKANAKKAYA’ nın siyah incilerle işlenmiş gece elbiseleri, dantellerle hareketlenen siyah kokteyl elbiseleri veya mini etek boylarıyla empirme kumaştan elbiseler bu özel gecenize şıklık katacak. Farklı seçenekler arayanlardansanız, derinin gece yorumları, payet-deri kombini elbiseler,etek-üst kesim birleşimleri parçalar ile yılbaşı gecesinin en dikkat çeken ismi olabilirsiniz.

 

        Yılın son gününde eğlenceli gecenizin şıklığı için mutlaka HAKANAKKAYA’nın showroomuna uğrayın…

 

 

 

        HAKANAKKAYA, “A'dan Z'ye siyahın yorum ve tonlarından oluşan bir koleksiyona imza attım. Pek çok malzemeyi birarada kullanmak gerçekten farklı bir deneyimdi. Bu koleksiyona imza atarken asıl amacım, siyahı siyahla en mükemmel şekilde kombinlemek ve farklı bir trende öncü olmaktı. Saten, dantel, şifon gibi farklı kumaşları ve tüy, kristal gibi farklı materyalleri bir araya getirerek ortaya çıkardığım transparan gece elbisesi favorilerimden biri. Yaklaşık 10kg. malzeme kullanılan parçam ise kumaş ve aksesuar buluşmasını en özel haliyle ortaya koyuyor. Siyahın gücü, şıklığı ve gizemini hissettirmeyi seviyorum.” sözleriyle yeni koleksiyonunu anlattı.

 

Back To Top