Wyndham Grand İstanbul Levent’te 2016’nın Düğün Trendleri Belirlendi

Wyndham Grand İstanbul Levent’te 2016’nın Düğün Trendleri Belirlendi


Tarih:25.01.2016 Okunma :5878

Açıldığı günden beri birçok başarılı organizasyona imza atan Wyndham Grand İstanbul Levent, 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde düğün etkinliği düzenledi. Gelinlik trendleri ve düğün konseptlerinin tanıtıldığı etkinlik, yeni evlenecek çiftlere unutulmaz anlar yaşattı.Başarılı organizasyonları ile kısa sürede adından sıkça söz ettiren Wyndham Grand İstanbul Levent,  yeni evlenecek çiftlere evlilik sürecinde rehberlik etmek için 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde özel bir düğün etkinliği düzenledi.

 

Yılın ilk gelinlik defilesi Wyndham Grand İstanbul Levent’te

Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte Esin Arıcan gelinlik defilesi büyük ilgi topladı. Yılın ilk gelinlik defilesini Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştiren Esin Arıcan,  'Düşlerin Sesi' adlı koleksiyonuyla gelinlik modellerini sergiledi. Koleksiyonda krem , şampanya , pudra tonları ve ince elişçiliği dikkat çekti. Koreografisini Tuncay Erkul'un üstlendiği defilede, mankenlerin makyajları Nes Salon Murat Oruç saçları ise Qualitas Güzellik Merkezi tarafından yapıldı.

 

10 çift sürpriz hediye kazandı

Farklı showlar ve özel performansların olduğu düğün etkinliğine katılan 10 çifte Wyndham Grand İstanbul Levent’ten Özdilek çeyiz seti hediye edildi.

 

 


Back To Top