Vakko Wedding Gelinlik Modelleri

Vakko Wedding Gelinlik Modelleri


Tarih:13.09.2015 Okunma :5297

Benzersiz seçenekleri ile tüm gelin adaylarının hayallerini süsleyen Vakko Wedding’in, dünyaca ünlü tasarımcı ve markaların en özel gelinliklerinden oluşan 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonu yine göz kamaştırıyor. Her zaman ilgi gören klasik modellerin yanı sıra sezon trendlerinin de yer aldığı yeni koleksiyon, yüzyıllar öncesinden günümüze uyarlanan korse üstler, transparan tüller üzerine işlenen desenler ve derin V yaka ya da sırt dekolteli modeller ile farklı ve cesur tasarımlar sunuyor.Benzersiz seçenekleri ile tüm gelin adaylarının hayallerini süsleyen Vakko Wedding’in, dünyaca ünlü tasarımcı ve markaların en özel gelinliklerinden oluşan 2015 - 2016 Sonbahar - Kış gelinlik koleksiyonu yine göz kamaştırıyor.Her zaman ilgi gören klasik modellerin yanı sıra sezon trendlerinin de yeraldığı yeni koleksiyon, yüzyıllar öncesinden günümüze uyarlanan korse üstler,transparan tüller üzerine işlenen desenler ve derin V yaka ya da sırt dekolteli modeller ile farklı ve cesur tasarımlar sunuyor.

Tüm gelin adaylarının hayallerini süsleyen Vakko Wedding, sezon trendlerine göre tasarlanan  Vakko Wedding koleksiyonunun yanı sıra Berta, Elie by Elie Saab, Inbal Dror, JennyPackham, Kenneth Pool, Marchesa, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Oscar de laRenta, Reem Acra, Romona Keveza Collection, Temperley Bridal, Vera Wang, ZuhairMurad, Adrianna Papell, Allure Bridals, Avenue Diagonal, Bliss MoniqueLhuillier, Fara Sposa, La Sposa, Legends Romona Keveza, Lusan Mandongus, NoviaD’Art, St.Patrick, Tadashi Shoji, Theia White Collection ve White One gibi dünyaca ünlü tasarımcıların ve markaların estetik çizgide hazırlan modellerini de gelin adayları ile buluşturuyor.


Allure Bridal

Vakko Wedding gelinlik modelleri, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor; o en özel günü, en güzel gün kılıyor…

Dört ayrı ana temada hazırlanan Vakko Wedding Koleksiyonu’nda yer alan cesur sırt dekolteli kesimler gelinlere sıradışı bir görünüm sunuyor.

Gelinliklerde V yakalar daha da derinleşerek, iddialı dekolteler oluşturuyor. Sırt ve göğüs dekoltesinin dantel ve tül detaylarla kapatıldığı modeller de yeni koleksiyonun dikkat çeken tasarımları arasında yer alıyor.
Vücudu sımsıkı saran korse üstler ile kabarık eteklerin buluştuğu modeller, yüzyıllar öncesinin büyüsünü adeta günümüze taşıyor. Bu modeller nostaljik ve masalsı bir şıklık vadediyor.
Vücudu zarif bir şekilde saran transparan tüller üzerine işlenen desenler, adeta “tattoo” uygulanmış hissi veren sıradışı bir görünüm sağlıyor. İddialı bir siluet oluştururken romantik masumiyeti de arayan gelin adayları için vazgeçilmez bir seçenek oluşturuyor.

Berta

Vakko Wedding, sunduğu yüzlerce gelinlik seçeneğinin yanı sıra göz alıcı ve benzersiz aksesuarları ile de dikkat çekiyor Uzun ve kısa duvaklar, pırıl pırıl taçlar, ışıltılı kemerler, göz alıcı saç aksesuarları ve gelinliği tamamlayan en önemli unsur olan ayakkabılardan oluşan aksesuar koleksiyonu bu özel gecede tüm ihtişamı ile göz kamaştırmak isteyen gelinlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

LA SPOSAhttp://www.gelindamat.com/vakkoweddinggelinlik
Hayatın en özel günlerinden biri olan düğün gününde Vakko Wedding gelini olmak…

Vakko Wedding, ‘Vakko Wedding gelini’ konsepti doğrultusunda, gelinlerin mutluluğu adına tüm ayrıntıları düşünüyor.
Gelin adaylarına hazırlıklarının ilk gününden itibaren hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşatmak isteyen Vakko Wedding, gelinlik seçiminden provaya ve gelinliğin teslimine kadar olan tüm süreçleri, gelin adayı ve ailesi için keyifli kılmak adına çok özel hizmetler sunuyor.

Vakko, gelinliğini Vakko Wedding’den alan gelinlere, damat adayı ve ailelerin smokin, abiye, ayakkabı, çanta ve aksesuar alışverişlerinde kullanabilecekleri %20 indirim sunuyor.
Vakko Erkek, smokin alternatiflerinin yanı sıra geniş seçenekli koleksiyonları ve özel dikim hizmeti ile damadı ve ailenin erkeklerini bu özel güne en ince detayları ile hazırlarken, dünyaca ünlü marka ve tasarımcıların abiye koleksiyonlarının yer aldığı Vakko Couture de o güzel günün parçası olacak ailenin kadınlarına, birbirinden şık seçenekler vadediyor.
Back To Top