Unutulmaz Düğünlerin Adresi Tepe Majeur

Unutulmaz Düğünlerin Adresi Tepe Majeur


Tarih:22.02.2016 Okunma :6813

Ulus Tepe Majeur, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla hafızalardan silinmeyecek düğünlere imza atıyor.Şehrinen seçkin ve özel noktası Ulus Tepe Majeur, çiftlerin en romantik gününe,kusursuz hizmet kalitesiyle eşlik ediyor. Türkiye’nin ilk profesyonel cateringfirmalarından Elchyn Catering’in yeni mekanı Tepe Majeur, hayallerdeki düğünügerçeğe dönüştürüyor. Tepe Majeur, şehrin tam merkezinde, ağaçların içerisinde,havuz başında, kır düğünü alternatifi de sunuyor. İsterseniz muhteşemdekorasyona sahip davet salonunda isterseniz de yeşilin ve mavinin iç içegeçtiği bahçede, dünya evine adım atmak… Karar size kalmış!

Mükemmelbir düğün için her şeyin düşünüldüğü Tepe Majeur, masal gibi düğünlere evsahipliği yapıyor. Tepe Majeur’ün düğün uzmanları, A’dan Z’ye her şeyihesaplıyor ve hiçbir detayı atlamadan hayallerdeki düğünleri gerçeğedönüştürüyor. Büyüleyici süslemeler, yaklaşık 2000 kişiyi ağırlayabilecekkokteyl alanı, havuz başında 500 kişilik alanı ve 300 kişilik kapalı davetsalonuyla, Tepe Majeur tüm sevdiklerinizin yanınızda olmasını sağlıyor.Deneyimli şeflerin Türk ve Dünya Mutfağı’ndan seçme lezzetlerle düğün menüsünüoluşturduğu Tepe Majeur, farklı düğün paketleri de sunuyor. Hayallerinizisüsleyen düğün paketleri içerisinde; çiftle özel görüşülerek hazırlanan düğünmenüsü, havuz başında veya fuaye alanında kokteyl, dekorasyon, müzik sistemi,fotoğraf, özel tasarlanmış düğün pastası ile ikramlar yer alıyor. 

Hatıralardansilinmeyecek özel organizasyonlara imza atan Tepe Majeur’de,  dekorasyon,müzik sistemi ve fotoğraf dahil, limitsiz yerli içkinin ve et menünün dahilolduğu düğün organizasyonlarında kişi başı fiyat 190 TL’den başlıyor. Nisansonuna kadar yapılacak rezervasyon fırsatları hakkında detaylı bilgi verezervasyon için 0212 257 92 20 numaralı telefonu aramanız yeterli. 

Back To Top