Titanic Hotels İstanbul’da evlenenlere balayı hediye

Titanic Hotels İstanbul’da evlenenlere balayı hediye


Tarih:18.02.2019 Okunma :2892

Titanic Hotels İstanbul’un farklı konseptlere uygun açık ve kapalı mekan alternatifleri ve konusunda uzman şeflerin lezzetli menüleri eşliğinde hayallerdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor.Evliliğe adım atılan en özel günde, İstanbul’un farklı noktalarında bulunan Titanic Hotels İstanbul, açık ve kapalı mekan seçenekleri, kişiye özel evlilik hazırlığı danışmanları, deneyimli ekibi, profesyonel hizmet kalitesi ve kusursuz servis anlayışı ile konuklarını bekliyor.

Titanic Downtown Beyoğlu, Titanic Port Bakırköy, Titanic Business Golden Horn ve Titanic Business Kartal, çiftlerin hayal ettikleri düğün konseptini en ince ayrıntısına kadar planlıyor.   Görkemli dekorasyonu, enfes menüsü ve etkileyici atmosferi ile bu özel günü unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.

Titanic Hotels İstanbul, düğünler için özel olarak dekore edilmiş farklı büyüklükteki 100 kişiden 1000 kişiye varan şık balo salonlarında, şeflerin en özel tarifleriyle zenginleşen menüleri eşliğinde, konuklarına mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

Titanic Business Kartal ve Titanic Port Bakırköy, düğününü butik bir organizasyonla samimi bir ortamda gerçekleştirmek isteyen çiftler için, deniz manzaralı teras katlarını sunuyor. Kır düğünü tercih eden çiftler için ise Titanic Business Kartal’ın yemyeşil bahçesi misafirlerini bekliyor.

Nişan, kına, bekarlığa veda etkinlikleri ve evlilik yıl dönümü yemekleri için de konuklarına alternatif konseptler sunan Titanic Hotels İstanbul, BeFine Sport&SPA ile de gelinlerimize ve konuklarına, özel ikramlar eşliğinde gelin hamamı eğlencesinin keyfini yaşatıyor. 

İstanbul’da evlenen çiftlere Antalya, Bodrum veya Berlin’de muhteşem bir balayı hediye

Titanic Hotels, düğününü Titanic Downtown Beyoğlu, Titanic Port Bakırköy, Titanic Business Golden Horn ve Titanic Business Kartal otellerinin birinde gerçekleştiren çiftlere unutulmaz bir düğün hediyesi sunuyor. Titanic Hotels’in Antalya, Bodrum ve Berlin’deki otellerinde muhteşem bir balayı tatili çiftleri bekliyor. 

Titanic Hotels, her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü düğünün ardından masmavi Akdeniz’den yemyeşil bir doğayı kucaklayan Antalya’da, Ege’nin incisi Bodrum’da veya kültürel ve tarihi zenginliğiyle geçmişe ve geleceğe ışık tutan Berlin’de unutulmaz bir balayı tatili hediye ediyor.

Titanic Downtown Beyoğlu, Titanic Business Golden Horn, Titanic Business Kartal ve Titanic Port Bakırköy’de gerçekleşecek düğünlerde geçerli olan bu fırsat yıl sonuna kadar devam edecek.


  

Back To Top