Therapıa’da Gelin Hamamı Keyfi

Therapıa’da Gelin Hamamı Keyfi


Tarih:5.01.2015 Okunma :4727

The Grand Tarabya’nın Boğaz’a karşı SPA’sı Therapia’da bambaşka bir dünya sizi bekliyor. 4500 m²'lik kullanım alanıyla İstanbul’un Boğaz manzaralı en büyük SPA’sı olan Therapia SPA, gelin adaylarını hayatlarının en özel gününe hazırlıyor.    Türk hamamlarında kullanılan en geleneksel hidrasyon maddesi gülün faydalarına başvurulan Therapia’nın hamamında gelin adayları, hem bedenen hem ruhen arınırken; sevdikleriyle de keyifli vakit geçiyorlar.

    Peynir çeşitleri, üzüm, Osmanlı tatlıları ve şerbetleri, lokum çeşitleri, mini sandviçler, zeytinyağlı çeşitleri, cevizli sucuk gibi ikramların olduğu paketlere VIP Hamam bölümünde 15 dakikalık, Şifa Hamamı’nda ise 30 dakikalık kese&köpük dahil.

 

    VIP Hamam’daki Gelin Hamamı Programı, 25-30 kişi için 3.750 Euro+KDV, 10-15 kişi için 2000 Euro+KDV…

   500 m²’si açık olmak üzere toplam 4500 m² alana sahip Therapia SPA kapalı havuz ve taş yatakları ile çok özel. Yerden ısıtmalı sıcak açık havuz ayrılmak istemeyeceğiniz bir konfora sahip. Geleneksel 4 Türk hamamı, kadınlara ve çiftlere özel hamam Therapia’nın size yaşatacağı lüks deneyimlerin sadece birkaçı. Boğaz’ın eşsiz bir noktasına hakim iki özel SPA süiti, özel giyinme odaları, sauna, çiftlere özel SPA bakım odası, 14 masaj odası, amfibia terapi odası, afüzyon terapi odası, gelin odası size her türlü lüksü sunmak üzere tasarlanmış. Air recliner ve vücut jellerine sahip under water terapi küvetleri,en son teknolojiye sahip kardio ve fitness ekipmanlarıyla donatılmış modern bir fitness center, class ve pilates stüdyosu, 3 adet sauna, 3 adet buhar odası, 7 soyunma odası, 1 VIP, biri lounge olmak üzere toplam 4 dinlenme alanı, kum terapi odası, kar çeşmesi, 4 adet rainbow shower, 1 şok duş sizin beklentilerinizin çok üstün hizmet anlayışıyla oluşturulmuş. Tavandan yere kadar pencereler sayesinde direkt güneş ışığı alan Therapia SPA, Boğaz'ın muhteşem manzarası eşliğinde fiziksel ve ruhsal terapinizi tamamlıyor.

 

Back To Top