The Istanbul Edıtıon’da Romantik Ve Göz Alıcı Bir Düğün...

The Istanbul Edıtıon’da Romantik Ve Göz Alıcı Bir Düğün...


Tarih:19.02.2015 Okunma :5055

The Istanbul EDITION; şık dekoru, sofistike atmosferi, seçkin İtalyan lezzetleri, eşsiz eğlence hayatı ve benzersiz spa keyfi ile yeni evlenenecek olan çiftlere şehrin merkezinden uzaklaşmadan ‘ayrıcalıklı, romantik bir düğün ve balayı’ vadediyor.        Konsept otel yaratıcısı Ian Schrager ile Marriott International zincirinin birlikte yarattığı EDITION markasının Avrupa’daki ilk oteli, Luxury Lifestyle Awards ‘Lüks Otel’ kategorisi birinciliği, World Luxury Hotel Awards ‘En İyi Şehir Oteli’, üç yıl üst üste Trip Advisor ‘Mükemmelliyet Sertifikası sahibi The Istanbul EDITION; uzman kadrosu, tüm detayların özenle hazırlandığı organizasyonu ile evlenmeye hazırlanan çiftler için ‘romantizm, lüks  ve konforu bir arada sunarak benzersiz bir düğün ve balayı vadediyor.

 

        Ayrıcalıklı hizmetleri ve sürprizleri ile evlenecek çiftler için bu deneyimi daha da unutulmaz kılmayı hedefleyen The Istanbul EDITION; bekarlığa veda partilerinden, gelin hamamına, çiftlere özel spa uygulamalarından özel bakım kürlerine kadar süreç içerisindeki hazırlıkları ve organizasyonları tek çatı altında maksimum beklenti düzeyine yanıt verecek şekilde karşılamayı ilke edinerek geniş yelpazede alternatifler sunuyor. Gelin ve damat adayına sadece bu seçenekler arasından seçim yapmak kalıyor.

        Düğün günü romantik bir kahvaltının ardından çiftler, bu özel güne hazırlanmak için ESPA’da kişisel bakımlarını yaptırabilir, cilt bakımı, sauna, buhar banyosu, geleneksel hamam uygulamaları seçenekleri ardından öğleden sonra sürprizler eşliğinde Cipriani’nin İtalyan lezzetleri ile baş başa romantik yemeklerini yiyebilir, ardından odalarında hazırlıklarını tamamlayarak, misafirlerini ağırlamak üzere Balo saloluna geçebilirler. Otelin en üst katında, şehrin manzarasına ve büyüleyici bir atmosfere sahip balo salonunda deneyimli şefler ve profesyonel ziyafet ekibinin titiz çalışmaları sayesinde benzersiz düğün davetlerinin  keyfine varabilirler.

        The Istanbul EDITION, gün boyu baş başa kalmak isteyen çiftler için düğün günü pek çok romantik seçenek sunarken, mutluluklarına ortak olacak olan misafirler de unutulmamış. Arzu eden çiftler öncesinde ESPA’da gelin hamamı, Gold Bar ya da Billionaire Club’da bir gün öncesinde bekarlığa veda partisi düzenleyerek düğünlerini farklılaştırabilirler. Konukların balo salonuna geçmeden önce otelin giriş katında yer alan GoldBar’ı ve terası misafirlerin seremoni öncesinde seçkin bir ortamda keyif alarak beklemelerine olanak tanıyor.

        The Istanbul EDITION’da ömür boyu hatıralarda kalacak kusursuz bir düğün için otelin alternatif paketlerine göz atmanızda fayda var.

 

The Istanbul EDITION’da Düğün Paketi 

        EDITION Wedding Paketi ile ‘deluxe’ odada iki kişilik konaklama ve ertesi gün oda servisiyle zengin ve romantik bir kahvaltı, ESPA’nın kapalı havuz, fitness, sauna, buhar ve kar odasından yararlanarak bu özel günü daha da unutulmaz kılmak mümkün..Pakete 40 dakikalık cilt bakımı veya boyun & sırt masajı seçeneklerinden birisi de dahil bulunuyor.

        EDITION Exclusive Wedding Paketi’nde gelin ve damat için; deluxe’ odada iki kişilik konaklama ve ertesi gün oda servisiyle zengin ve romantik bir kahvaltı, ESPA’nın kapalı havuz, fitness, sauna, buhar ve kar odasından yararlanma ayrıca köpük masajlı hamam & kese uygulaması ve ESPA cilt bakımı, jakuzisi ve özel duş ve giyinme bölümleri de bulunan VIP odada ESPA çift masajı,  sürpriz ikramlar yer alıyor.

        Yıldönümlerinde ise çiftlere konaklama ve Spalarda  %30 indirim olanağı sunuluyor.

ESPA Gelin Hamamı Paketi

        Bu özel günlerine geleneksel  öğeler katmak isteyen gelinler için düğün paketinin haricinde, isteğe bağlı olarak; gelin, yakın arkadaşları ve  akrabaları için hamam, kına ve ikramlardan oluşan yaklaşık dört saatlik Gelin hamamı ritueli de ayrı bir paket olarak sunuluyor. Gelin için ESPA mini cilt bakımı ve masaj seansını da kapsıyor.

Rezervasyon için: 0 212 317 77 00 / ieinfo@editionhotels.com

Back To Top