“sonsuza Kadar” Evet…

“sonsuza Kadar” Evet…


Tarih:22.08.2016 Okunma :6578

Pop müziğin sevilen ismi Gökhan Tepe, 3 yıldır birlikte olduğu yan flüt sanatçısı Aylin Özer’le Gümüşsuyu CVK Bosphorus Otel’de nikah masasına oturdu. Çiftin ailelerinin yanı sıra sanatçı dostlarının da katıldığı düğün töreninde çift ilk dansını, Gökhan Tepe’nin Aylin Özer için yazdığı “Sonsuza Kadar” isimli şarkısı ile yaptı.Geçtiğimiz Nisan ayında Aylin Özer’in doğum gününde, Roma’daevlenme teklif eden Gökhan Tepe, bayramda isteme merasimini gerçekleştirmiş veAylin Özer ile nişanlanmıştı. Çift 21 Ağustos Pazar gecesi düzenlenen muhteşemdüğün töreni ile dünya evine girdi. Gümüşsuyu CVK Bosphorus Hotel’degerçekleştirilen düğüne, çiftin sanatçı ve müzisyen dostlarının yanı sıraBeşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman da katıldı. Beşiktaş BelediyeBaşkanı Murat Hazinedar’ın kıydığı nikahta Gökhan Tepe’nin nikah şahidi HakkıYalçın olurken, Aylin Özer’in nikah şahidi ise İlhan Ofluoğlu oldu. KoyuBeşiktaşlılığı ile bilinen Gökhan Tepe, düğünde Süleyman Saba’yı da unutmadı.Saba’nın çiçeklerle donatılmış bir fotoğrafı da düğünde yerini aldı.

Ayla Çelik, Funda Arar, Alişan, Ceyhun Yılmaz, Serkan Kaya,Erdem Kınay gibi ünlü isimlerin çifti yalnız bırakmadığı bu özel gecede TarıkSezer Orkestrası da geceye özel repertuvarıyla davetlileri coşturdu. GökhanTepe ve Aylin Özer çifti “Senden Daha Güzel” şarkısını sahnede birlikteseslendirirken, Funda Arar “Yediverenim”, Ayla Çelik ise yılın en sevilenşarkısı “Bağdat” ile davetlilere duygusal anlar yaşattı. 

“Mutluğumuza ortak olan herkese teşekkür ederiz” diyen AylinÖzer ve Gökhan Tepe çifti düğünün hemen ardından balayına çıktı. 

Back To Top