Siemens’ten Geniş Aileler İçin Çamaşır Makinesi

Siemens’ten Geniş Aileler İçin Çamaşır Makinesi


Tarih:7.08.2014 Okunma :4278

Siemens Ev Aletleri, geniş aileler için, yazın sık sık değiştirilen giysiler nedeniyle hızla biriken çamaşırları aynı hızla eriterek yeniden kullanıma hazır hale getiren 9 kilogramlık geniş kapasiteli çamaşır makinesini sunuyor. IQDrive motoru ile dakikada 1400 devir gücünde, dayanıklı ve hızlı, üstelik A+++-%10 enerji sınıfı ve ecoPlus özellikleriyle üst düzeyde su ve enerji tasarruflu Siemens çamaşır makinesi, varioPerfect özelliği ile de 16 farklı leke için çamaşır türü ve kirlenme miktarını algılıyor. TFT ekranı, Jog Dial program düğmesi ve dokunmatik tuşları ise Siemens’in teknolojik ve estetik iddiasını tamamlıyor. 

“Gelecek evinizde”yaklaşımıyla ileri teknoloji ürünleri evlerle buluşturan Siemens Ev Aletleri’nin,günde birkaç kez giysi değiştirmek zorunda kaldığımız yaz mevsimi için tam 9 kilogram kapasiteli, hızlı çamaşır makinesi Siemens WM14Y762TR öne çıkıyor. EcoplusA+++-%10 sınıfında yüksek su ve enerji tasarruflu, 1400 devirli IQdrive güçlü motoruyla, LCD ekranlı, IQ 800  serisi bir model olan SiemensWM14Y762TR , yüksek performansı ve sessizliğiyle,mükemmel yıkama sağlıyor. Üstelik çok daha uzun ömürlü olan WM14Y762TR çamaşır makinesindeki IQdrive motorunun tam 10 yıl garantisi bulunuyor.

 Siemens WM14Y762TR çamaşır makinesinin vario Perfect, speed Perfect ve eco Perfect gibi özellikleri sayesinde yıkama sırasında üst düzeyde enerji verimi ve tasarruf ile konfor sunuyor. vario Perfect kullanıcıya, yıkayacağı çamaşır için en doğru fonksiyonu seçme olanağı, dolayısıyla rahatlık sağlıyor. 16 farklı leke için otomatik leke programı bulunan vario Perfect ile ister zamandan yüzde 65'e varan oranda, ister elektrikten yüzde 50'ye varan oranda tasarruf sağlanabiliyor. Makinede bulunan vario Soft tambur sistemi ise çamaşırları iç giyim, kot pantolon, gömlek/bluz, 15 dakika süper kısa, perde, outdoor Plus ve Mix gibi türlerine göre yüksek verimli ve hassas bir biçimde yıkayabiliyor.

 

Hassas dokunuşlarla çalışıyor

Makineye son derece şık bir görüntü sağlayan dokunmatik (touchKontrol) tuşlarının kullanımı da son derece kolay. İstenilen işlevin seçilmesi için yumuşacık bir dokunuş yeterli oluyor. ActiveWater sistemiyle makineye alınan suyu, çamaşırın cinsine ve miktarına göre otomatik ayarlayan Siemens WM14Y762TR makine, deterjan çekmecesinin kendi kendini temizlemesine varıncaya kadar ince ayrıntıların düşünüldüğü bir ürün. Çocuk kilidi ise küçük çocuklu evler için üst düzey bir güvenlik sağlıyor.

 

Back To Top