Samsung Un Yeni Evlenecek Çiftlere Yeni Müjdesi

Samsung Un Yeni Evlenecek Çiftlere Yeni Müjdesi


Tarih:9.09.2015 Okunma :3820

Bütçeye dost 10 yıl garantili buzdolabı . Samsung Electronics, geliştirdiği “Dijital İnverter Teknolojisi” sayesinde 10 yıl kullanımı garanti eden buzdolapları ile hem elektrik faturalarından hem gıda harcamalarından tasarruf edilmesini sağlayarak yeni evlenen ya da evlenecek olanlara cazip bir alternatif sunuyor.Onlarca yıldır kullanılan tek hız kademeli kompresör teknolojisinden, geliştirdiği Dijital İnverter Kompresör teknolojisine geçerek buzdolabı ve besin koruma tarihindeki en önemli yeniliklerden birine imza atan Samsung, ürün seçiminde kararsız kalan yeni evliya da evlenecek çiftlere 10 yıl kullanım ömrü ve uzun süreli tazeliği garantilediği buzdolapları ile kusursuz bir seçenek sunuyor.Samsung Buzdolabı
Hem elektrik faturasından hem gıda harcamasından tasarruf Dijital Inverter Kompresörü sayesinde ısı değişikliğine göre soğutma hızını otomatik olarak ayarlayarak hem dayanıklılığı arttıran hem de enerji tasarrufu sağlayan Samsung buzdolapları, yeni evli çiftlerin bütçesine de destek oluyor. Bu teknolojiyle Samsung, tüketicilerin hem elektrik faturalarından hem gıda harcamalarından tasarruf etmesini sağlıyor. Samsung’un öncüsü olduğu dijital inverter kompresör teknolojisi, ya tamamen kapalı durumda olan ya da tam güç ile çalışan (genellikle ortalama 3.600 rpm) standart tek hız kademeli kompresörün aksine, neredeyse hiç durmadan çalışmayı sürdürüyor. Bu özelliği, yüksek verimlilik ve buzdolabının içinde dengeli bir sıcaklık düzeyi sağlıyor. Böylece, ciddi bir maliyet tasarrufu, daha düşük karbon ayak izi, daha az gürültü ve kompresör için daha uzun bir ömrü garanti ediyor.
Samsung Buzdolabı

Çevreye duyarlıçiftlerin öncelikli tercihi

Özellikleçevreye karşı duyarlılığı yüksek kullanıcıların birincil tercihi haline gelen “dijitalinverter kompresörlü” Samsung buzdolapları, tek devirli endüksiyon motorukompresörlere oranla %46,9 daha az enerji tüketiyor, böylece atmosferdekizararlı sera gazlarına çok daha az katkıda bulunuyor.

 

Dijitalİnverter Kompresör, çalışmasını kademeli olarak yavaşlatıp hızlandırdığı için,sıcaklığı belirli bir seviyede tutmak üzere aşırı güç sarf ederek çalışmakzorunda değil. Bu da onu sıradan buzdolaplarına göre çok daha dayanıklı kılıyor.

 

Anidençalışmaya başlama ve çalışmayı durdurmaların tümüyle yok olması, akşamyemeğinizi bölen, ürkütücü olabilen beklenmedik gürültülerin de sona ermesianlamına geliyor. Ayrıca sıcaklıktaki değişimler sebze meyve, et, balık ve sütürünlerinin çok daha kısa sürede bozulmasına yol açabileceğinden istenilensıcaklık seviyesini koruyan, sürekli, tekdüze soğutma, besinlerin daha uzunsüre taze kalması anlamına geliyor. Samsung Buzdolabı


Samsung Buzdolabı

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler veteknolojilerle dünyaya ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyoruz. TV, akıllıtelefon, giyilebilir cihaz, tablet, dijital fotoğraf makinesi, video kamera,yazıcı, tıbbi cihaz, ağ sistemleri, yarı iletkenler ve LED çözümleri dünyasınıyeniden tanımlıyoruz. Dijital Sağlık ve Akıllı Ev sistemleri gibi alanlardageliştirdiğimiz çözüm ve teknolojilerle, birbirleri ile bağlantı kurarak bilgipaylaşımı yapabilen akıllı cihazlar sistemi “Nesnelerin Interneti”ne de yönveriyoruz. Yıllık cirosu 196 milyar dolar olan şirketimizin, 84 ülkede 319.000çalışanı bulunuyor. Samsung’un resmi blog’una global.samsungtomorrow.com,şirketimiz ile ilgili daha fazla bilgiye www.samsung.com.tr, yürütmekte olduğumuz sosyal sorumlulukprojeleri ve sponsorluk çalışmalarına www.samsungsosyalsorumluluk.com,işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmetimize ise www.samsungduyaneller.comadreslerinden ulaşabilirsiniz.

 


Samsung Buzdolabı

Samsung Buzdolabı
Back To Top