Rüya Gibi Bir Mekanda Hayal Gibi Bir Düğün…

Rüya Gibi Bir Mekanda Hayal Gibi Bir Düğün…


Tarih:23.07.2014 Okunma :5987

Gelinlik sektörünün öncü markası Çağteks Gelinlik, Le Parc De Mariage markası ile de başta düğün olmak üzere tüm özel organizasyonları kusursuz bir davete dönüştürüyor.        Her ayrıntısının çok iyi planlanması gereken uzun ve zorlu bir süreç olan evlilik hazırlıkları Çağteks Gelinlik ve Le Parc De Mariage ile keyifle yapılıyor ve mutlulukla sonlanıyor. Günümüzde zamanı kısıtlı olan çiftler, hayallerindeki bir düğünü Le Parc De Mariage ile beklentilerinin de üzerinde gerçekleştiriyor.
        Müşteri odaklı, özel bir hizmet sunan çok özel mekan, uzman kadrosuyla evlilik sürecinin tüm aşamalarını çiftler adına en ince ayrıntısına kadar planlıyor Üç asırlık tarihi duvarlarla çevrili, nostaljik bir mekân ve yemyeşil botanik bahçe içindeki Le Parc De Mariage, özel gün davetlerini, profesyonel kadrosuyla gerçekleştiriyor.
        Mekan; özel davetler, nikah, düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet organizasyonları, bekarlığa veda ve doğum günü kutlamaları, çeşitli toplantılar için hizmet veriyor. İstanbul'un merkezinde, kentin gürültüsünden uzak bir kır düğünü ayrıcalığı sunan mekan, davet sahibinin zevkine göre, konsepte uygun olarak dekore ediliyor.
        Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri arasından yapılan seçimler ile zengin menüler oluşturuluyor. Le Parc De Mariage bünyesinde farklı davetlere uygun farklı mekan seçimleri bulunuyor. 100 kişilik Cafe Du Parc; özel davetler, kına geceleri, özel davetler, iş toplantıları gibi etkinlikler için ideal bir mekan sunuyor. Kır düğünü isteyen konuklarını bahçede ağırlanıyor. 450 kişilik Salon Sedef ise özellikle yazın tercih edilen kır düğününün hava muhalefeti ile kabusa dönüşmesini engellemek için, kır düğünü misafirleri için özel olarak ayrılıyor. 300 kişilik Salon İnci; modern dizaynı, kendine ait bahçesi ve beyazın masumiyeti ile samimi davetlerin vazgeçilmezi oluyor. Evlilik törenlerinin vazgeçilmez geleneği kına geceleri de Le Parc De Mariage ile artık daha da keyifli. Sünnet düğünleri de hem çocuklar hem de konuklar için eğlenceli bir anıya dönüşüyor. Le Parc De Mariage, özellikle Marmaray’a çok yakın olan lokasyonuyla da konuklarına kolay ulaşım imkanı sağlıyor.
Back To Top