Pronovias Kış 2015

Pronovias Kış 2015


Tarih:24.11.2014 Okunma :4347

“50 yıl Giyimin Rüyası” konseptiyle Pronovias altın yılını muhteşem bir koleksiyon ile kutluyor...        Atelier Pronovias Kış 2015 koleksiyonu Pronovias’ın uzun zamandan beri var oluşu ve başarı hikayesinden ilham alınarak hazırlandı. Bu koleksiyonda üst ve etek olmak üzere iki parçadan oluşan gelinlikler sezon trendi olarak dikkatleri üzerine çekti. Değerli taşlardan yapılmış, işlemeli ve farklı tonlarda tasarlanan gelinlikler ise koleksiyonun öne çıkan bir diğer özelliği oldu. Yeni teknikler kullanıldığı koleksiyonda hafif kumaşlarla hacimli gelinlikler tasarlandı ve büyük beğeni topladı. 

        Pronovias yarım yüzyılının hikayesini yıldızlarla dolu bir gece ile kutladı

      Camilla Alves, Bar Refaeli, Lily Costner, Ana Boyer, Genoveva Casanova, Astrid Klisans, Vanesa Lorenzo, Olivia de Borbon, Helen Lindes, Melena Costa gibi isimler Pronovias Kış2015 defilesini ön sırada izledi.

Atelier Pronovias 2015 koleksiyonu sunumu markanın uzun zamandan beri varlığı ve  başarılı hikayesinden ilham alarak muhteşem  bir show ile tanıttı. Bu muhteşem gösteri dünya mirası listesinde görünen tarihi binada  Pronovias’ın en önemli mağaza zincirlerinden Seville şehrinde gerçekleşti. 24.5 genişliğinde camlar 17 metre yüksekliğinde alana sahip olan görkemli mekan “Pronovias Rüya Fabrikası” haline dönüştürüldü.

         Camila Alves Pronovias hakkında,yorumlarında,Amerika'da ve Brazilya'da Pronovias’ın çok fazla duyulduğunu ve markayı tanıdıkça özel tasarımlarını ve kullanılan detayları oldukça beğendiğini belirterek ayrıca markanın büyük hayranı olduğunuda vurguladı.

       Ünlü mankenlerden Bar Rafeli kendi düğünün hayalinden bahsederken, “Düğünümde sade bir elbiseyle görünmek isterim, gelinlik çok dar olmamalı, rahat rahat oturup yürüyüp dans edebilmeliyim. Gelinlik seçiminde en önemli şeylerden bir tanesi içinde rahat olunabilecek bir gelinlik tercih edilmesidir” diyerek gelin adaylarına mesajlar verdi.

        Heyecanla beklenen defilede günümüzün en güzel mankenlerinden Costance Jablonski, Sigrid Agreen, Kate Grigoreva, Ymre Stiekema, Diana Moldovan ve gösterinin yıldızı Karolina Kurkova podyumda birbirinden güzel gelinliklerle yer aldı. Gösterinin sürprizi ise Pronovias’ın güçlü yaratıcı ekibinden 67 kişi sahneye çıkarak Pronovias rüya fabrikasındaki misafirlere kendilerini göstermesi oldu.

        Karolina Kurkova muhteşem gösterinin sonunda, “Pronovias defilesi tüm kıyafetleriyle, makyajıyla, saçlarıyla çok özel... Pronovias defilesi olağanüstü, her zaman şık, her zaman modern.  Giydiğim gelinlikler çok güzel görünmemi sağladığı için özellikle bu defilede mankenlik yaptığımdan dolayı çok mutluyum” diyerek Pronovias’a karşı beğenisini dile getirdi.Back To Top