Pera Palace Hotel Jumeırah’da Her Gün Daha Fazla Aşk

Pera Palace Hotel Jumeırah’da Her Gün Daha Fazla Aşk


Tarih:13.01.2016 Okunma :3853

Büyüleyici atmosferi ile İstanbul’un en romantik tarihi oteli Pera Palace Hotel Jumeirah Sevgililer Günü’nde, çiftlere eşsiz bir deneyim sunacak. Bu özel günde ise Pera Palace Hotel Jumeirah’ın sevgililer için alternatifleri çok. Hediye alternatifine çözüm bugüne kadar nice âşıkların buluşma noktası Patisserie de Pera’dan.Sevgililer, kalp şeklindeki makaronlar ve cup cake’lerle birbirlerine aşklarını ifade etmenin en tatlı yolunu olacak. Kubbeli Salonda’ki Sevgililer Günü çay saatine katılan çiftler; kristal çay bardakları, gümüş çatal bıçaklar ve aşk temalı zengin açık büfe ile İlham Gencer’in o güne özel söyleyeceği parçalar eşliğinde baş başa unutulmaz dakikalar geçirebilir, Agatha Restoran’ın romantik yemeği ile devam edebilirler. Sevgililer Günü özel konaklama paketini tercih eden çiftler ise bu özel günü kusursuz bir şekilde noktalayabilirler.

İlişkinin heyecanını ikiye katlayın

Baş başa unutulmaz bir akşam geçirmek isteyen çiftler ise Agatha Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde Executive Chef Arif Kemal Doğan’ın hazırladığı romantik bir akşam yemeği yiyebilirler. Şampanya eşliğinde bugün için özel hazırlanmış menünün eşsiz tatlarını deneyimlerken canlı müzik eşliğinde Agatha Restaurant’ın büyülü atmosferi çiftleri uzak diyarlara götürecek. Beş aşamalı akşam yemeği çiftler için bu güne özel olarak KDV dahil kişi başı 295 TL.

 

Pera Palace Hotel Jumeirah’da Akşam Yemekli Konaklama Paketi

Bu paketi tercih eden çifler, isteklerine göre delüks veya süit odalarda kalabilir, Agatha Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek beş aşamalı akşam yemeğine katılabilirler. Dileyen çiftler bu ayrıcalığı Pera Palace’ın zengin şarap kavından seçecekleri en özel şaraplarla zenginleştirebilirler. Çiftler ertesi sabah Agatha Restoran’da sunulan zengin büfe kahvaltı ile günlerine devam edebilirler. Sevgililer Günü Konaklama Paketleri iki kişi için 350 Euro+KDV’den başlıyor…

 

*** Pera Palace Hotel, Jumeirah’da konaklayan tüm çiftlere Pera Spa by Spa Soul’da %20 indirim uygulanacaktır.


Back To Top