Oleg Cassini De 2016 Abiye Ön Koleksiyonu İle İndirim Bir Arada

Oleg Cassini De 2016 Abiye Ön Koleksiyonu İle İndirim Bir Arada


Tarih:13.08.2015 Okunma :4326

Davet sezonuna yaraşır biçimde, Oleg Cassini’de de Eylül ayı çok hareketli geçecek. Bir yandan hayallerdeki kadar şık ve zarif Oleg Cassini abiye tasarımlarının en yenileri içeren 2016 ön koleksiyonu mağazalardaki yerini alırken, bir yandan da özel etiketli abiyelerde yüzde 75’e varan indirim uygulanacak.Hayallerdeki kadar şık ve zarif Oleg Cassini abiye tasarımlarının en yenileri mağazalardaki yerini aldı. 2016 abiye trendlerini bugünden yakalamak ve incelemek isteyen zevk sahibi kadınlar, Oleg Cassini’de yine istediklerini bulacaklar. Oleg Cassini ayrıca Eylül ayında yeni modellerin yanı sıra indirim fırsatları da sunuyor; özel etiketli abiyelerde yüzde 75’e varan indirimlerden faydalanmak mümkün oluyor.

 www.gelindamat.com/gelinlik-modelleri/gelinlikciler.html

 


Oleg Cassini

Oleg Cassini koleksiyonlarındaki birbirinden şık parçalar, yazın sonunda iyice hareketlenen davet ajandanıza uygun birçok alternatif sunuyor. Oleg Cassini’nin abiye koleksiyonundaki tasarımlar, hem klasik tercihleri hem de sezon trendlerini yansıtıyor. Koleksiyonda, uzun ve ihtişamlı modellerden mini ve hareketli abiyelere kadar, her yaştan ve her zevkten kadın için o mükemmel seçenek mutlaka bulunuyor. Özellikle üst bedeni ve kolları dantellere kaplı uzun kollu modeller, payet ve taş işlemeli truvakar kollu trend kesimler, göğüs, sırt ve kollarda birbirinden şık dantellerle illüzyon efekti yaratılmış parçalar tam da Eylül dönemi davetlerine göre.

 


Oleg Cassini

Oleg Cassini’nin büyük indiriminden faydalanmak ve yepyeni modellerini görmek için Eylül ayı süresince Türkiye’deki 7 mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

 


Oleg Cassini

Oleg Cassini hakkında:

OlegCassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede ABD’nin birnumaralı markası olup, koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazadasatılmaktadır.

Şuan İstanbul’da Marmara Forum AVM, Forum AVM, Cevahir AVM, Mall Of İstanbul veBağdat Caddesi’nde, Ankara’da Armada AVM’de ve Bursa’da Anatolium AVM’debulunan mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tümdünyada en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan markanıntasarımları, geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından ABD’degeliştirilmektedir.

Müşterilerineen iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinenmarkada; gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya kadar bir gelinininihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü bulmak mümkündür.

Back To Top