Nakkaş Suare De Eğlence Ve İhtişamın En Tepesinde!

Nakkaş Suare De Eğlence Ve İhtişamın En Tepesinde!


Tarih:17.02.2017 Okunma :2713

Nakkaştepe; İstanbul’un en otantik semtlerinden biri olan Üsküdar’da bulunan, Boğaz’ın ve şehrin güzelliklerini en iyi yansıtan tepelerden biri. Muhteşem bir manzaraya ve ambiyansa sahip olan Nakkaştepe, İstanbul’un en önemli düğün ve davet organizasyonlarının gerçekleştirildiği ihtişamlı bir mekâna da ev sahipliği yapıyor. Nakkaş Suare, 2016 yılında yenilenen konsepti, iç mekan dizaynı ve kusursuz teknik altyapısı ile misafirlerine kapılarını açıyor. Düğünden nişana, kınadan sünnete, okul partilerinden şirket toplantılarına kadar birçok buluşmada alternatifli ve lüks seçenekler sunuyor.Her Salonda Farklı Tema

Nakkaş Suare’de farklı konseptlerde tema ve iç dizayna sahip 6 salon bulunuyor. Toplamda tam 630 konuğu ağırlayabilen Nakkaş Suare gerek mimarisi gerek zengin menü ve hizmet seçenekleriyle her türlü organizasyonu unutulmaz anılara dönüştürüyor.

Her biri kendi sektörünün en önemli markaları arasında yer alan Ofton İnşaat, Sözbir Otel ve Akyol Fotoğrafçılık şirketlerinin güçlü ortaklık yapısı ile faaliyetlerine devam eden Nakkaş Suare, en önemli ve en mutlu anlarınıza ev sahipliği yapmak için siz konuklarını bekliyor.

 

Back To Top