Luksbazaar.com İle Sevdiklerinize Hayallerini Hediye Edin...

Luksbazaar.com İle Sevdiklerinize Hayallerini Hediye Edin...


Tarih:25.02.2015 Okunma :4188

Lüksbazaar.com ile sevdiklerinize kolaylıkla hediye almanın keyfini sürün        Türkiye’nin hediye gibi hediye sitesi luksbazaar.com, ev dekorasyon ürünlerinden teknoloji ürünlerine, aksesuarlardan bebek ve düğün hediyelerine, konsept ürünlerden yaratıcı fikir ürünlerine kadar bir çok alternatifi bir arada sunuyor. Ne istediğini bilen ama aradığı hediyeyi bulamayanların ziyaret edeceği ilk adres olmayı hedefleyen luksbazaar.com sunduğu özel ürünler kadar şık ve renkli hediye paketleri ile de dikkat çekiyor.

 

        Dünyaca ünlü markaların ürünlerini bir arada sunan luksbazaar.com,kolay teslimat, hediye listesi oluşturma, seçilen hediyeye katkı yapabilme imkânı ile benzersiz faydalar sağlıyor.

 

        Her zevke ve ihtiyaca yönelik ürünlerin yer aldığı luksbazaar.com, hediye alma sürecini başından sonuna kadar keyifli bir deneyim haline getiriyor. Kişiye özel hediye listeleri ve konsepte göre farklılık gösteren hediye paketleri ile de hediye alışverişinde yaşanan kararsızlığa son veriyor.

 

        Birbirinden farklı ve yeni ürünlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz platform, nişan, düğün, bebek, evcil hayvan veya ev hediyeleriniz için özel olarak tasarladığı hediye paketleriyle armağanınızın sunumuna şıklık katıyor.

 

 

 

 

 

Luksbazaar.com hakkında:

        Luksbazaar.com, 60 yıldır sanayi sektöründe faaliyet gösteren Oerlikon  Kaynak Elektrodları ve Sanayi A.Ş.’yi de bünyesinde bulunduran Zaimoğlu Holding girişimiyle hayata geçirilen bir e-ticaret sitesidir.Lüksbazaar çeşitli konseptlere ve özel günlere uygun hediye alternatifleri yaratmaktadır. Bünyesinde dünyaca ünlü 200’ü aşkın marka ve 12.000’in üzerinde ürün barındıran luksbazaar.com hediye alışverişini keyfe dönüştüren hizmetler sunmaktadır. E-ticaret kolaylığından yararlanmak isteyen kişiler için, luksbazaar.com hediye listesi oluşturma ve hediye paketi seçme gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerine hediye vermekten keyif alan, kaliteli, farklı ve ayrıcalıklı hediyeleri tercih edenlere hitap etmektedir.

 

 

 

 

 

Back To Top