Kır Düğününe Rakip Akvaryum Düğünü!

Kır Düğününe Rakip Akvaryum Düğünü!


Tarih:3.04.2015 Okunma :5179

Unutulmaz bir düğünle evlenmek isteyen çiftlerin yeni adresi, dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum. Sualtı dünyasının büyüleyici atmosferinde evlenmeyi seçen çiftlerin mutlu günü herkesin hafızalarına kazınacak.        2015 yılında hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlere, İstanbul Akvaryum sualtı dünyasının büyüleyici atmosferinde evlenme imkanı sunuyor. İçerisinde yer alan gerçek ‘Amazon Yağmur Ormanı’ ve Karadeniz’den Pasifik’e uzanan gezi güzergahı ile İstanbul Akvaryum benzersiz bir düğün hayal eden çiftlere ev sahipliği yaparken 17 bin deniz ve kara canlısı da aşıkların şahidi oluyor.

        İstanbul Akvaryum, herkesin hafızalarına kazınacak bir düğün hayali kuran çiftler için rengarenk canlıların yer aldığı benzersiz bir mekan alternatifi sunuyor. Düğün organizasyonu içerisinde ikramların, müziğin ve süslemelerin de çiftlerin tercihine göre yapılabildiği İstanbul Akvaryum’un 500 kişiye kadar kapasitesi bulunuyor.

İstanbul Akvaryum Hakkında

        Florya sahilinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, 22 bin metrekare büyüklüğe, 6.800 metreküp su kapasitesine, 1.2 kilometrelik gezi parkuruna ve 1.000 metrekare büyüklüğünde gerçek bir Amazon Yağmur Ormanı alanına sahip. İstanbul Akvaryum, konsepti ve birbirinden farklı 16 tematik alanı ile her yaştan ziyaretçisine eşsiz bir deneyim sunuyor. Ziyaretçilerin coğrafi bir rotayı takip ederek Karadeniz’den Pasifik’e kadar uzanan bir yolculuğa çıktığı İstanbul Akvaryum’daki alanların temalandırmasında o alanın kültürel, tarihsel ve mimari özellikleri, buna uygun dekoratif unsurlar, interaktif oyunlar, filmler ve alan hakkında detaylı bilgilerin verildiği görsel grafikler yer alıyor. İstanbul Akvaryum’da bulunan irili ufaklı 64 adet tank içerisinde 1500 farklı türden, 17000 deniz ve kara canlısı yaşıyor.

"www.istanbulakvaryum.com"

Düğün Mekanları

Back To Top