Kadınlar Arasında Yeni Trend Kalın Dudaklar!

Kadınlar Arasında Yeni Trend Kalın Dudaklar!


Tarih:12.07.2015 Okunma :3374

Evde dudak büyütme devri başladı. Lansmanı Haziran’ın son haftasında gerçekleşecek olan ReLips’le, Türkiye’de ilk defa evde dudak büyütme modası başladı.Evde dudak büyütme devri başladı. 

Lansmanı Haziran’ın son haftasında gerçekleşecek olan ReLips’le, Türkiye’de ilkdefa evde dudak büyütme modası başladı. Vakum sistemini kullanan ürün,dudaklara istenen dolgunluğu anında kazandırıyor. Ürünün etkisi kişiden kişiye değişse de bir ila dört saat arasında sürüyor. Ürünle elde edilen vakumun bir parmak hareketiyle sonlandırılabilmesi, güvenli kullanım imkânı sağlıyor.Bölgesel uygulamayla dudak hatlarını şekillendirmek için de kullanılan ürünün satışı, internet sitesi üzerinden yapılıyor.


Relips

 Ürüne dudak bölgesinden memnun olmayanlar,dudaklarına yabancı madde enjekte ettirmek istemeden şekil kazandırmak isteyenler ve kalıcı operasyonlardan çekinenler özellikle rağbet ediyor.ReLips, etkisi birkaç saat sürdüğü için pişmanlık yaratmıyor ve istendiği zaman tazelenebiliyor. Dolgunlaştırıcı rujların aksine bitmiyor, ömür boyu kullanım rahatlığı sunuyor.


Relips

Ürünün sağlığa uygun, özel gıdaplastiğinden, dudağın yapısına uygun olarak üretilmesi, kullanıcılara ergonomik bir çözüm sunuyor. Deodorant kapağı gibi maddelerle benzer uygulamaların yapılışının dudağa ve sağlığa verdiği zararın önüne geçiyor.

Ürünün nasıl kullanıldığını gösteren videolar, kullanıcılar tarafından yeniden yorumlanarak internete yükleniyor. Hakkında çok konuşulan ReLips, internette şimdiden fenomen olmuş durumda.

Back To Top