İnci Deri’nin Love Etc.2014 İlkbahar/yaz Koleksiyonu,bu Yıl Da Gelin Adaylarının Gözdesi Olacak

İnci Deri’nin Love Etc.2014 İlkbahar/yaz Koleksiyonu,bu Yıl Da Gelin Adaylarının Gözdesi Olacak


Tarih:8.08.2014 Okunma :4622

Seçkin ve özgün tasarımları ile gelin adaylarının, en gözde tercihi haline gelen İnci Deri Love Etc. Koleksiyonu, bu yaz da danteller, taşlar, tüller, inciler ve simlerle süslenen birbirinden farklı modelleri ile göz kamaştırıcı gelinlerin vazgeçilmezi olacak. Love Etc. Koleksiyonu çılgın gelin adayları için ise parlak renkli alternatifler sunuyor.2013/2014 yaz gelin ayakkabı modellerinde beyaz ve krem tonlarında saten ve taşlı modeller ön plana çıkıyor.Platform ve ince topuklar her yıl olduğu gibi bu yılda popülerliğini devam ettiriyor.

Swarovski taşlar ve parlak süslemelerle bezenen Love Etc. gelin ayakkabıları, önü açık, ucu açık, T-kayışlı, D’orsay, Marry Jane, Pump, platform, ince topuk, kalın topuk, bilekten kayışlı ve sandalet gibi farklı modellerle bu yazın düğün sezonuna hazırlanıyor.

Şık babetlerin tamamladığı koleksiyon, bu özel ve yorucu günde rahat olmayı tercih eden gelinlere olduğu kadar, gecenin ilerleyen saatlerinde dans pistinde kalmaya devam etmek isteyen gelinlerin şıklıklarını tamamlayacak 2. ayakkabı tercihleri olacak.

Çılgın Gelinlere, ÇılgınAyakkabılar

İnci Love Etc. Koleksiyonu,kuralları yıkan alternatif gelinlere, alternatif gelin ayakkabıları sunuyor.

Pembe, sarı, fuşya gibi canlı ve iddialı renklerin öne çıktığı Love Etc. Koleksiyonu,  cesur gelinlere olduğu kadar, düğün ayakkabılarını daha sonra da kullanmak isteyenlere de hitap ediyor.

Nişandan kınaya, bekarlığa vedadan, düğün ve düğün sonrası partilere kadar evlenme telaşında olan gelin adaylarına bir çok şık alternatif sunan İnci Love Etc. Koleksiyonu, evlilik sürecinde gelin adaylarının vazgeçilmez arkadaşı olarak öne çıkıyor.

Love Etc. Gelinlerine, İnci Noir Damatları Eşlik Ediyor

İnci Noir 2014 yazı damatlık ayakkabı koleksiyonunda siyah ve ruganlar “olmazsa olmaz” modeller olarak ilk sırada yerini alıyor.  Kibar çizgileri ve desenleri ile kendi içinde farklılaşan siyah rugan damat ayakkabılarına beyaz ile siyah-beyaz modeller de eşlik ediyor.

İnci Noir damatları, 2014 evlilik sezonunda da Love Etc. gelinlerine eşlik ederek, sofistike, elegan ve ışıltılı bir çift oluşturuyor.

 

Back To Top