Gelinlik Fuarı’nda Moda Resitali

Gelinlik Fuarı’nda Moda Resitali


Tarih:7.02.2015 Okunma :5567

En yeni gelinlik tasarımları IF Wedding Fashion İzmir podyumlarını süslüyor.        4 Şubat 2015’te kapılarını ziyaretçilerine 9. kez açan IF Wedding Fashion İzmir –  Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı kapsamında düzenlenen katılımcı firma solo defileleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

        İzmir’e görsel bir moda şöleni yaşatan IF Wedding Fashion İzmir’de, firma defilelerinde en son gelinlik, abiye trendleri görücüye çıktı.

        Fuarın ilk günü Hol 5’te düzenlenen defilede, fuar katılımcıları Miracle World ve Osmanlı Moda & Moda Turka en yeni kreasyonlarını sergiledi. 

“TUTKUNUZUN PEŞİNDEN GİDİN...”

        Miracle World firması, “Tutkunuzun Peşinden Gidin…” koleksiyonu ile ziyaretçilerden tam not aldı. Onur Tütüncü’nün hazırladığı 35 parçalık özel tasarımlar IF Wedding Fashion Fuarı’nda sunuldu. İspanya Güzeli Laia ve Rus model Daria’nın yer aldığı defilenin sonunda modacı Ivana Sert oğlu ile podyumda boy gösterdi.

"GEÇMİŞİN ÇİZGİLERİ, GELECEĞİN MODASI İLE BULUŞUYOR ...”

        İzmir’in güçlü firmalarından Osmanlı Moda & Moda Turka, IF Wedding Fashion İzmir’e özel olarak hazırladığı 45 parçalık tasarımlarını solo defilesinde sergiledi. Geçmişten geleceğe konseptiyle Osmanlı modasının ezgilerinin kumaşlara yansıtıldığı tasarımlar moda severlerle buluştu. Defilede, kınalık, kaftan kolleksiyonu, nişanlık ve gelinlikler modelleri tanıtıldı. Koreografisini Serkan Duman’ın hazırladığı defileler, Duman Ajans modellerinin ve Survivor yarışmasının başarılı ismi Sahra Işık ile ünlü mankenler Irmak Atuk ve Merve Büyüksaraç’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Back To Top