Gelin Damat Fashıon Day 2017 Gelinlik Modası Defile Tarihi, Lansman Gecesinde Açıklandı

Gelin Damat Fashıon Day 2017 Gelinlik Modası Defile Tarihi, Lansman Gecesinde Açıklandı


Tarih:17.12.2016 Okunma :4645

51 modacının 2017 gelinlik koleksiyonlarının sergileneceği Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı 51 Modaevi defilesi tarihi Suada Club - Galatasaray Adası'nda gerçekleşen lansman gecesinde açıklandı. Gelin Damat Fashion Day , 19 Şubat 2017 tarihinde Feriye Palace 'da gerçekleşecek.



Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı 51 Modaevi  sektörün önde gelen modaevlerinin gerçekleştireceği, Türkiye'nin en büyük gelinlik defilesi özelliğini taşıyor. Şubat ayında ikincisi düzenlenecek olan etkinlik ; basın ,modacılar ve  evlenecek çiftleri İstanbul’da buluşturacak. Gelin damat modası tüm gün sadece evlenecek çiftlere e-davetiye  ile ücretsiz.

Davetiyeler , Radyo Viva canlı yayınlarında ve www.gelindamat.com adresinden temin ediliyor.

 

Gelin Damat Fashion Day organizatörü ve aynı zamanda Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi Ferat Muğurtay, 2.si düzenlenecek etkinlik ile ilgili düşüncelerini lansman gecesinde modacılara ve basın mensuplarına şöyle dile getirdi." Evlenecek çiftlerin , 51 modacının 2017 için hazırladıkları en özel gelinlik modellerini bir arada izleyeceği , beğendiği modacı ile görüşüp randevu alabileceği etkinliğin adı, Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı 51 Modaevi. Feriye Palace'da yapılacak etkinlik için  tarihimizi  19 Şubat 2017 Pazar günü olarak belirledik. Türkiye'nin önde gelen gelinlik tasarımcılarıyla, gelin damat adaylarını bir araya getirecek Gelin Damat Fashion Day 2017 'in amacı, gelinlik alışverişi mağduriyetlerinin önüne geçmek, kendini kanıtlamış modaevlerinden en güzel gelinliği kişiye özel tasarım ile temin etmelerini sağlamak ve 2017 gelinlik modasını belirlemek. Gelin adaylarının ilk defa yapacakları ve telafisi olmayan bu alışverişlerinde önerdiğimiz modaevlerinden seçim yapmalarını sağlamak. Etkinlik için sosyal sorumluluk ve farkındalık işbirliklerine  açık olduğumuzu belirtmek isterim. Ana sponsorluk  çalışmalarımız  tamamlandığında bu konudaki çalışmalarımızı hızlandıracağız. Profesyonel mankenlerle yapılacak defilenin sunuculuğunu Tuğba Özay, koreografisini  Uğurkan Erez Ajans yapacak olup Radyo sponsorluğunu ise Radyo Viva üstlendi "

 

Gelin Damat Fashion Day 2017'de defile yapacak bazı modaevleri, Paris Moda, Aydın Göynü, Beyaz Moda, Biba Gelinlik, By Muhammed, Cennet Moda, Dai Wedding , Elissa Moda Tasarım, Esin Arıcan, Gamza Özer, Gold Moda, Gülten Moda, Hasret Moda, İğne İplik Moda, İlknur Moda, İstanbul Moda, Matmazell, Motif Honeymoon, Nas Fashion, Orijinal Moda, Özgül Moda, Priamos, Serap Sezgin, Sevgi Yaman, Sibel Kuşçu, Sisse, Songül Sarpbaş,  Şinasi Günaydın, Uçarı Tasarım, Dilek Özdemir, Zeynep Tığlı...

 

 

 

.................................................

İletişim:

Gelin Damat Dergisi

fashionday@gelindamat.com

0212 603 17 18

 

Gelin Damat Fashion Day 'i takip edin!

instagram.com/ gelindamatfashionday

instagram.com/ gelindamatdergisi

facebook/gelindamatfashionday

facebook/gelindamatdergisi









Back To Top