Gelin Damat Fashıon Day 2016'ın Gelinlik Modasını Belirledi

Gelin Damat Fashıon Day 2016'ın Gelinlik Modasını Belirledi


Tarih:28.03.2016 Okunma :6052

Yıllardır başarılı organizasyonlara imza atan ve evlenecek çiftlere rehberlik eden Gelin Damat Dergisi sponsorluğunda Feriye Sarayı'nda gerçekleşen Gelin Damat Fashion Day 2016 , Türkiye'nin önde gelen 51 moda evi ve tasarımcısını bir araya getirdi. Modacılar hazırladıkları en özel tasarımlar ile 2016’nın gelinlik ve damatlık modasının son trendleri belirlendi.Yıllardırbaşarılı organizasyonlara imza atan ve evlenecek çiftlere rehberlik eden Gelin Damat Dergisi sponsorluğunda FeriyeSarayı'nda gerçekleşen Gelin Damat Fashion Day 2016 , Türkiye'nin önde gelen 51 moda evi ve tasarımcısını biraraya getirdi. Modacılar hazırladıkları en özel tasarımlar ile 2016’nıngelinlik ve damatlık modasının son trendleri belirlendi.

51 Modacı - 51 Moda Evi - Gelin Damat Fashion Day

36 bin kişi defileyiinternetten canlı olarak izledi

 

İşte Benim Stilim AllStar Yarışmasında Kim Kardashian'a benzerliği ile dikkatleri üzerinetoplayan finalist Çiğdem Çelik sunumuyla ve sadece basına açık olarakgerçekleşen "Gelin Damat Fashion Day 2016 " gelinlik defilesini 36bin 460 kişi internetten canlı olarak izledi. Ece Gürsel, Nurcan Sabur,FethiDemirkol gibi çok sayıda özel davetlinin ve basın mensuplarının katıldığı etkinlikte,Gelin Damat Fashion Day 2016 için özel hazırlanan gelinlikler büyük ilgitopladı.

51 Modacı - 51 Moda Evi - Gelin Damat Fashion Day

 

Gelin Damat Fashion Day 2016 Defilesine Katılan BazıModa Evleri,

Hasret Moda Evi, İğne İplikModa, Henna Gelinlik, Priamos, Paris Moda, Esin Arıcan, Seren Moda Evi, EsraÖzcan, Serap Sezgin, Sibel Kuşçu, Ebruli Gelinlik, Gamze Özer, Biba Moda Evi,Elissa Moda Tasarım, Dai Wedding , Sevgi Yaman, Sisse, Uğurlu By Dilek Özdemir ,J Kaftans , Gülten Moda, Beyaz Moda , Özgül Moda , Uçarı Tasarım , ŞinasiGünaydın…

51 Modacı - 51 Moda Evi - Gelin Damat Fashion Day

 

2017 Gelin Damat Fashion Day  için hazırlıklar başladı

 

Gelin Damat Dergisi imtiyazsahibi Ferat Muğurtay yaptığı açıklamada " Türkiyenin gelinlik ve damatlıkmodasına yön veren modacılar ile birlikte bir ilki başarıyla sonuçlandırmanıngururunu yaşıyoruz.Defilemize katılan tüm modacılara emeklerinden dolayıdergimiz adına teşekkür ederim. Evlenecek çiftlerden aldığımız olumlu tepkilersonucunda, halka açık olacak 2017 Gelin Damat Fashion Day için hazırlıklarımızaen kısa zamanda başlayacağız." dedi.

Modacılara ulaşmak için tıklayınız


Back To Top