evlilik Ve Hediye Listeniz Crate And Barrel’da

evlilik Ve Hediye Listeniz Crate And Barrel’da


Tarih:18.08.2014 Okunma :4940

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile yeni evlenecek çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.Hayatlarında yepyeni bir başlangıç yapmanın heyecanını taşıyan yeni evlenecek çiftler, Crate and Barrel’da oluşturacakları ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ sayesinde hayallerindeki evi kurmanın keyfini yaşıyor.

Crate and Barrel’ın ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile çiftler; yemek odasından yatak odasına, mutfaktan salona kadar her ihtiyaca yönelik şık ve keyifli dekorasyon çözümleri ile hayallerindeki evi tasarlıyor. Aileleri ve arkadaşları ise çiftin beğenilerine uygun hediyelerle A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşıyor.

Çiftler, Crate and Barrel’da uzman satış danışmanlarının desteğiyle oluşturacakları ‘Evlilik ve Hediye Listesi’nden satın alınmayan ürünleri, 15 gün içinde yüzde 10 indirim avantajıyla satın alabiliyor. ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ni Crate and Barrel’dan hazırlayan çiftler, nikâh davetiyelerinin içine arzu ederlerse evlilik listelerinin Crate and Barrel’dan yapıldığına dair bilgi notunu da koyabiliyorlar.

Crate and Barrel, kendilerine özel konforlu alanlar yaratmayı, mutfakta zaman geçirmeyive misafir ağırlamayı seven yeni evlenecek çiftleri, Zorlu Center ve Akasya Acıbadem mağazalarına bekliyor.

Crateand Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölyeve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel,modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak,müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

Back To Top