Evlilik Öncesi Juıco İle Kendini Yenile!

Evlilik Öncesi Juıco İle Kendini Yenile!


Tarih:29.12.2014 Okunma :4124

Özellikle sporu hayatının vazgeçilmez bir parçası haline getiren ve yoğun tempoda çalışan birçok kişi, yaşam tarzında çok da fazla değişiklik yapmadan sağlıklı yaşamanın ve beslenmenin formüllerini arıyor. 2015’in gelmesiyle birlikte kendini yenileme ve kendine iyi bakma kararı alanlar, Juico’nun taptaze meyve-sebze suyu karışımları ve protein dolu kaju sütünü tercih ediyor.Coldpress (soğuk sıkım) yöntemiyle hazırladığı taze meyve ve sebze sularının vitamin ve minerallerinin kaybolmadan canlı ve taze kalmasını sağlayan Juico, özellikle beslenmesine özen gösteren ve spordan vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek.

Öte yandan Juico’nun sunduğu juice cleanse programları ile belli bir süre boyunca katı yiyecek tüketmeyerek sindirim sistemini dinlendirmek ve vücudun bu sayede toksinlerden arınmaya ve yeniden yapılanmaya odaklanmasını sağlamak mümkün. Program süresince, hayvansal proteinlerden, kafein ve işlenmiş gıdalardan uzak durarak, vücudun alkali dengesinin düzenlenmesine de yardımcı olunur.

Özellikle 2015’te beslenme alışkanlığını değiştirmek ya da spora başlamak isteyenler için Juico’lar, toksinlerden arınmış bir vücut, hafiflik hissi, kaliteli bir uyku düzeni ve sağlıklı bir görünüş sağlıyor.

  
Back To Top