Edox Kadın Ve Erkek Saatler

Edox Kadın Ve Erkek Saatler


Tarih:7.11.2015 Okunma :4750

RENGARENK BİR GERİ SAYIMA HAZIR MISINIZ?Edox soruyor; Yeni yılın geri sayımını hangi renkle yapmak istersiniz? Kombinlerine göre istedikleri rengi seçmeleri için geniş bir yelpaze sunuyor.Yılbaşında şık olmak her kadının hakkı... Kıyafetiniz, ayakkabınız, takılarınız hazır olabilir...Peki ya saatiniz?

Edox Saat_1

 

Edox Saat_2

2015'i geride bırakıp 2016'ya gireceğimiz yılbaşı gecesinde "en şık" olmak her kadının hakkı. 2016'yı karşılarken yeni bir kıyafet, yeni ayakkabılar veya yeni takılar alabilirsiniz ama bunlarla yeni yıla giremezsiniz. 

Yeni yılın ilk saniyelerini ancak yepyeni bir saatle sayabilirsiniz.

Edox Saat_3

 

Edox Saat_4

 

Edox Saat_5

Moda otoriteleri 2016'nın renkli bir yıl olacağını söylerken 

İsviçreli Saat devi Edox, yılbaşı gecesi için rengarenk bir koleksiyon hazırladı. Yılbaşının rengi kırmızıdır klişesinden sıyrılan Edox bu yıl hanımlara kıyafetine ve kombinlerine göre istedikleri rengi seçmeleri için geniş bir yelpaze sunuyor.

Edox Saat_6

 

Edox Saat_7

Bir saat değil her saat mutluluk vaat eden renkleriyle Edox, yeni yıla renkli ve şık bir giriş yapmak isteyen kadınlara göz kırpıyor ve elbette hayatındaki kadınları mutlu etmek isteyen beylere…


Tabuları yıkan klasik saat formuyla karizmatikliği, üstün dayanıklılığıyla gücü,sahibine kalbini açan kadranıyla romantizmi, ultra slim formuyla inceliği ve yepyeni renkleriyle renkliliği sunan LesBemonts, 2016'yı karşılamaya hazırlanan beylerin yılbaşı gecesindeki tercihi olmak için hazır..Edox Saat_8
Edox Saat_9
Edox Saat_10
Edox Saat_11
Back To Top