Düğün Mekanı Beklentilerinizi Karşılayacak Kusursuz Servis;crowne Plaza İstanbul Harbiye’de...

Düğün Mekanı Beklentilerinizi Karşılayacak Kusursuz Servis;crowne Plaza İstanbul Harbiye’de...


Tarih:6.03.2015 Okunma :5392

Crowne Plaza İstanbul Harbiye Hotel, İstanbul’un kalbinde, romantik atmosferi, sizin adınıza düşündüğü kusursuz detayları, size özel menüleri ve deneyimi ile en önemli gününüzü unutulmaz kılıyor...        Crowne Plaza İstanbul Harbiye Hotel’de düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni gibi özel günlerinizi unutulmaz kılmak ve kusursuz gerçekleşmesini sağlamak için hizmet veren profesyonel ekibimiz ile, beklediğinizden daha fazlasını bulacaksınız.Uzmanlarımız mekan süslemesinden menü seçimine kadar her detayda size yol gösterecektir.

 

        Düğün Paketlerimiz:
        -Yemek öncesi hoş geldiniz kokteyli,
        - Özel ziyafet menüsü seçenekleri,
        - Özel tasarlanmış "Düğün Pastası",
        - Düğün gecesi balayı odasında yapacağınız konaklama ve ertesi gün kahvaltı servisi,
        - Gelin ve Damat aileleri için günlük 2 adet hazırlık odası kullanımını içermektedir.


        Crowne Plaza İstanbul Harbiye Hotel zarif detaylarla süslenmiş şık bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek düğünler için iki balo salonuyla hizmet veriyor. Kadifekale ve Alsancak Balo Salonlarında yemek düzeninde 200 kişiye kadar, kokteyl düzeninde ise 400 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

        Crowne Plaza İstanbul Harbiye Hotel’in konusunda uzman Ziyafet Satış Yetkilileri, mükemmel bir düğün için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyor. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine, düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve tüm koordinasyonu sağlayarak, tüm gece sizin yanınızda oluyor.

 

 

 

 

 

 

        İslami Düğün Organizasyonları; 

        İslami nişan ve düğün merasimlerinizi ise;aynı fuayede yan yana yer alan ziyafet düzeninde 90 kişi kapasiteli Hatay veyine ziyafet düzeninde 180 kişi kapasiteli Alsancak Balo Salonlarında, islami usuller çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz. Düğününüzün dini ölçülere uygun olması için, her ayrıntıya dikkat eden profesyonel ekibimizle sizlere kusursuz bir organizasyon sunuyoruz.

 

        Crowne Plaza İstanbul Harbiye Hotel’de gerçekleştirmeyi planladığınız düğün, nişan, kına ve sünnet organizasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak için +90 212 291 60 80 numaralı telefondan Ziyafet Satış Ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Back To Top