Doubletree By Hilton Tuzla İstanbul Açılıyor

Doubletree By Hilton Tuzla İstanbul Açılıyor


Tarih:3.06.2015 Okunma :6431

Üst sınıf otel markası konuklarını yeni açılan DoubleTree by Hilton – Istanbul Tuzla’da ağırlayacak.İSTANBULve MCLEAN, Va. – 30 Mayıs 2015 – Double Tree by Hilton, İstanbul’un Anadolu yakasının doğusundayer alan en yeni oteli Double Tree by Hilton - IstanbulTuzla’nın açılışını duyurdu. Otel, 29 Mayıs 2015’te kapılarını açtı.

 

11’i süit, 84 odalı yeni otel, İstanbul – Tuzla’da,70 bin metrekarelik kaplıca alanına sahip İçmeler turistik termal bölgesinde bulunuyor.Konuklar, hem şık ve konforlu odalarda hem de otelin benzersiz şifalı termalmineral havuzunda rahatlarken en sevdikleri klasik müzik parçalarını dinlemeninkeyfine varabilecek.

 

DoubleTree by Hilton Global BaşkanıJohn Greenleaf açılışla ilgili olarak şunları kaydetti: “Türkiye’de yediotelden oluşan ve gittikçe büyüyen Hilton DoubleTree portföyümüze yeni bir tesiseklemekten büyük bir heyecan duyuyoruz. İstanbul, iki kıtayı bir araya getiren,kültürel açıdan çok zengin bir şehir. Bizler de dünyanın dört bir yanındangelen konuklarımızı sıcak ve samimi bir şekilde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.Misafirperverliğimizin ilk göstergesi ise konuklarımıza check-in sırasında ikramettiğimiz, markamıza özel, taze, çikolatalı kurabiyeler.”

 

TuzlaTersanesi’nin hemen yakınında yer alan otel ulaşım açışından da son dereceelverişli bir konumda, Tuzla Hızlı Tren İstasyonu’na sadece 1 kilometre, SabihaGökçen Uluslararası Havalimanı’na ise 15 kilometre mesafede bulunuyor.

 

DoubleTree by Hilton – Istanbul Tuzla GenelMüdürü Mustafa Yıldız ise şöyle konuştu: “Konuklarımızı yeni otelimizdeağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Turistik termal bölgesinde bulunmamızsayesinde konuklarımız, mineral açısından zengin kaplıcalarımızda hemrahatlayacak hem de yenilendiklerini hissedecekler.  Böylece misafirlerimize benzersiz birkonaklama deneyimi yaşatacağız.”

 

DoubleTree by Hilton – IstanbulTuzla’da konaklayanlar, iki çok özel mekanda yemek yiyebilecek. Tüm gün hizmetveren, 86 kişilik, üst sınıf Magnolia restoran arkadaşlarla bir arara gelmek veyaiş yemekleri için ideal. Sabah 08:00’den gece 02:00’ye kadar açık Lobby Bar iseyerel ve yabancı içeceklerden oluşan geniş bir seçki sunuyor.

 

DoubleTree by Hilton – Istanbul Tuzla,nisan ayında faaliyete geçen DoubleTree by Hilton Amsterdam – NDSM Wharf ilebirlikte, DoubleTree by Hilton’un hızla büyüyen portföyünün son halkası.

 

Otel, Doubletree by Hilton Istanbul – Avcılar, DoubleTree by Hilton Istanbul - Moda ve DoubleTree by Hilton Istanbul - Old Town’ın ardından İstanbul’daki dördüncüDoubleTree by Hilton tesisi.

 

DoubleTree by Hilton, “CARE” olarakadlandırılan, konuklar, çalışanlar ve toplum için “Değerli Bir Deneyim Yaratma”(Create A Rewarding Experience) ilkesiyle hareket ediyor. Konuklar check-in sırasındaçikolata parçacıklı sıcak kurabiyelerle karşılanıyor, otelde kaldıkları süreboyunca da güler yüzlü hizmetin keyfini sürüyor.

 

DoubleTree by Hilton – Istanbul Tuzla,tek bir konaklamada Points & Miles® kazandıran ve sezon kısıtlamasının (NoBlackout Dates) olmadığı tek otel sadakat programı olan Hilton HHonors® üyesi.HHonors üyeleri, HHonors puanları kazanma, dijital check-in ve DoubleTree üzerindeniletişime geçtikleri takdirde rezervasyon ücreti ödemiyor ve her zaman en düşükfiyatlardan faydalanabiliyor.

 

DoubleTreeby Hilton – İstanbul Tuzla, Evliya Çelebi Mah. Mustafa Kemal Cad, İstanbul,34947, Türkiye adresinde bulunuyor.  Dahafazla bilgi ve rezervasyon için lütfen DoubleTree by Hilton – Istanbul Tuzlaadresini ziyaret edin veya +90 -216 - 395 53 88 numaralı telefonu arayın.

Basın mensupları, marka hakkında daha fazla bilgiye
news.doubletree.com adresindeki DoubleTree by HiltonGlobal Basın Merkezi’nden ulaşabilir.

Back To Top