DİLEK HANİF İLKBAHAR-YAZ 2017 KOLEKSİYONUNDAN YAZ DÜĞÜNLERİNE MASALSI VE GÖSTERİŞLİ PARÇALAR

DİLEK HANİF İLKBAHAR-YAZ 2017 KOLEKSİYONUNDAN YAZ DÜĞÜNLERİNE MASALSI VE GÖSTERİŞLİ PARÇALAR


Tarih:31.05.2017 Okunma :2636

Zamansız tasarımlara imzasını atan Dilek Hanif,Hazır Giyim 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’yla romantik yaz düğünleri içinsofistike stiller yaratmaya devam ediyor. 1920’lerin moda akımı ve modern kavramlarından esinerek yaratılan koleksiyon, düğünler için zarif seçimler sunuyor.Tasarım, kumaş ve usta el işçiliğinin birleşiminden doğan feminen ve romantik Dilek Hanif Hazır Giyim İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu, sofistike silüetleri, modern ve yalın bir çizgiyle buluşturuyor. Yere kadar uzanan şifon ve krep elbiseler, püskül detayları, işlemeler, v yaka, off shoulder, volanlar veya tek omuz gibi farklı yorumlamalarla karşımıza çıkan yaka oyunlarıyla hareketlenen elbiseler uzun, midi veya mini seçenekler sunuyor. Vücudu saran elbiselere, tulumların eşlik ettiği koleksiyonda, kır düğünlerinden, destination düğünlere kadar pek çok farklı konsept için zengin bir koleksiyon sunuluyor.


Eşsiz tasarımları ile Dilek Hanif’in 2017 İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu, feminen ve gösterişli detaylarıyla yaz düğünlerinde zarafetle şıklığı birleştirerek mükemmel stili yaratıyor.


Dilek Hanif’in özel tasarımlarına, Haziran ve Temmuz aylarında açık olacak Kanyon Pop Up Mağazası’ndan ve Dilek Hanif Online adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Back To Top