Damatlar Da Estetik Yaptırıyor

Damatlar Da Estetik Yaptırıyor


Tarih:23.07.2014 Okunma :4357

Artık damatlar da gelinler kadar kusursuz görünmek için estetik yaptırıyor. Prens ve prenses edasıyla düğün organizasyonlarının gözdesi olan gelin ve damatlar için hazırlıklar aylar öncesinden başlıyor.Düğünde daha genç ve fit görünmek isteyen damat adaylarının da estetik operasyon yaptırdığını belirten, Estetik Plastik ve Rekonstraktif Uzmanı Op. Dr. Alper Tuncel, saç ekimi, yağ aldırma, meme küçültme, botox gibi operasyonların tercih edildiğini, damatların da gelinler kadar düğünün gözdesi olmak istediklerini söylüyor.

Tuncel; günümüzde estetik teknolojisinin hızla geliştiğini, yapılan operasyonların çabuk iyileştiğini, belirtiyor ve ekliyor: “Yapılan medikal uygulamaların yanı sıra cerrahi uygulamaların iyi sonuçlarını gören güzelliğine düşkün kadınların yanı sıra erkekler de artık estetik operasyonları korkmadan tercih ediyor.”

Gelin ve damatların, akrabalarıyla arkadaşlarıyla birlikte olacakları düğün gibi büyük organizasyonların yıldızı ve masallardaki gibi prens ve prenses olma hayalini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.

Tuncel; “Operasyonların neticesinde damatlar konuklarının yanı sıra, gelinlere de büyük sürpriz yapmak istiyor. Bazen birbirlerine operasyon hediye ediyorlar’ diyor. En çok hangi operasyonlar tercih ediliyor?
Op. Dr. Alper Tuncel, özellikle Up dilinde “jinekomasti” adı verilen meme küçültme ve lazer saç ekimi yaptıran damatlan gören gelinlerin, karşılaştıkları sürprizle eşlerine bir kez daha aşık olduklarını söylüyor.

Damat adaylarının en çok talep ettiği estetik operasyonların başında yağ aldırma yöntemi olan liposuction olduğuna dikkat çeken Tuncel;

“Göbekli damat olmak istemeyen erkekler, fit bir damat olarak görünmek istiyorlar. Dermolipektomi yöntemiyle en kısa sürede baklava şekilli fit bir görüntüye kavuşabiliyorlar. Aynı zamanda alın gerdirme, dolgu, meme küçültme, yüz ve ellerde lazer epilasyon, botox, lazer saç ekimi gibi estetik operasyonları tercih ediyorlar” diyor.

Back To Top