Constance Hotels & Resorts Yeni Evli Çiftlere Unutamayacakları Bir Balayı Yaşatmak İçin Eşsiz Fırsatlar Sunuyor

Constance Hotels & Resorts Yeni Evli Çiftlere Unutamayacakları Bir Balayı Yaşatmak İçin Eşsiz Fırsatlar Sunuyor


Tarih:4.03.2015 Okunma :4534

Evliliklerinin ilk günlerini lüks ve konforun doğayla buluştuğu noktada geçirmek isteyen yeni evli çiftler için Constance Hotels & Resorts eşsiz fırsatlar sunuyor.        Balayını, romantizmin doruklarında doğayla iç içe geçirmek isteyen yeni evli çiftler,  cennet adalar olarak bilinen; Maldives, Seychelles, Madagascar ve Mauritius bölgelerinde yer alan 7 oteli ile Constance Hotels & Resorts’u hiç düşünmeden tercih edebilir.

        El değmemiş beyaz kumları, mavinin her tonunu barındıran denizi ve uçsuz bucaksız sahilleri ile Constance Hotels & Resorts size unutamayacağınız bir balayı yaşatacak.

        Constance Hotels & Resorts,  farklı lezzetler denemek isteyen çiftleri de unutmuyor. Michelin yıldız ödüllü şeflerin hazırladığı özel menüler eşliğinde dünya mutfağından eşsiz lezzetleri tadarak unutulmaz akşam yemekleri ile balayınızı taçlandırabilirsiniz.

        Bir yandan Michelin yıldız ödüllü şeflerin hazırladığı menüleri tadarken, Constance Hotels & Resorts’un sahip olduğu geniş şarap yelpazesinden seçtiğiniz şarap eşliğinde Hint Okyanusu’nun eşsiz manzarasına karşı şaraplarınızı yudumlayarak unutamayacağınız bir balayı geçirebilirsiniz.

        Ayrıca, Constance Hotels & Resorts okyanusun derinliklerinde muhteşem bir dalış deneyimi yaşamanıza olanak sağlayarak balayınızı unutamayacağınız tecrübeler yaşayacağınız bir tatile çevirecek.

        Constance Hotels & Resorts’un sunduğu SPA hizmeti ile yeni evli çiftler SPA eşliğinde kendilerini şımartarak,  hem kendilerini hem ruhlarını rahatlatacakları ve unutamayacakları spa deneyimi yaşayarak eşsiz bir balayı geçirecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında: “Hint Okyanusu’nda, Maldives, Seychelles, Madagascar ve Mauritius’da konumlanan Constance Hotels & Resorts sahip olduğu 7 otel ile birlikte 1975’ ten bu yana hizmet vermektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eşsiz doğa ile konforu bir arada sunan Constance Hotels & Resorts,Opus DMC aracılığıyla 2013’ te  ilk kez Türkiye’deki seyahat tutkunlarına da tatil keyfini yaşatıyor. ConstanceLe Prince Maurice, 64 junior suiti, 12 aile suiti, 12 özel havuzlu villası ve 1 princely villasında konaklayan misafirlerine bir tanesi yüzer restoran olmak üzere toplam 4 restoranıyla hizmet veriyor. Otelde toplam 18 delikli, 2 golf sahası da bulunuyor. Constance Belle Mare Plage ise 2 kilometre uzunluğunda, eşsiz beyaz kumlara sahip sahillerinde, 92 prestige oda, 137 junior suit, 6 deluxe suit, 20 özel havuzlu villa ve 1 presidental villasıyla 1992 yılından bu yana misafirlerini ağırlıyor.  Constance Lemuria  88 junior süiti, 8 senior süiti, 8 özel havuzlu villası ve 3 ayrı havuzu bulunan 1presidental villasıyla bölgenin öne çıkan oteli olmayı başarıyor. Güney ve Kuzey olmak üzere iki ayrı plaja sahip Constance Ephelia, güney plajında 184 junior süitiyle, kuzey plajında ise 40 senior süiti ve her biri özel havuza sahip 18 aile villası, 16 beach villası, 8 hillside villası, 10 SPA villası ve 1 presidential villasıyla Turtle Club ve The GeckoClub çocuk adalarıyla dikkat çekiyor. Constance Halaveli, özel havuzlu 57 Water villa, özel havuzlu 12 Family Beachvilla, özel havuzlu 8 Beach villa, özel havuzlu 8 Double Storey Beach villa,özel havuzlu 1 Presidental villa ile misafirlerine 3 restaurant ve 2 barıyla hizmet veriyor. Constance Moofushi, 24 Beach villa, 56 water villa, 30 senior villa ile müşterilerine kusursuz bir doğada 2 restoran ve 2 barıyla hizmet veriyor.

 


 

 

.

 

 

 

 

 

 

Back To Top