Çırağan Sarayı nda Keyif Dolu Bayram Tatili

Çırağan Sarayı nda Keyif Dolu Bayram Tatili


Tarih:24.07.2019 Okunma :2646

İstanbul, 19 Temmuz 2019; Çırağan Palace Kempinski İstanbul Kurban Bayramı tatilinde İstanbul’un keyfine varmak isteyenlere keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.Bayram tatilini şehrin koşuşturmacasından uzak, Boğaz üzerinde muhteşem bir lokasyonda, yemyeşil bahçeleri, görkemli palmiye ağaçları, enfes lezzetler sunan yazlık restoranları, sonsuzluk havuzu ve daha fazlasıyla Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da geçirmek isteyenleri birbirinden özel deneyimler bekliyor. Lüks ve konforlu odalarda minimum üç gecelik konaklamalardan başlayarak geçerli olan Kurban Bayramı’na özel konaklama deneyimi, her sabah şehrin en iddialı açık büfe kahvaltısının sunulduğu Laledan restoranda başlıyor. Sıcak yaz günlerinde Boğaz’ın içinde yüzüyormuş hissi veren “sonsuzluk havuzu” ise manzaraya doyarak ferahlamak isteyenlerin favorisi olacak. 

çırağan palace kempinski istanbul

Konuklar, bu özel konaklama deneyimi süresince seçecekleri bir akşam, otelin Boğaz’ın tam üzerinde muhteşem konumuyla yer alan yazlık mekanı Bosphorus Grill’de, zengin açık büfe lezzetlerinin ön plana çıktığı akşam yemeği ile damak ziyafetine çıkacaklar.

Çırağan Palace Kempinski’nin 7-14 Ağustos tarihleri arasında geçerli Kurban Bayramı paketi şehirde olup tam bir tatil havası yaşamak isteyenleri bekliyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 326 45 00 


çırağan palace kempinski istanbul bosphorus grill

çırağan palace kempinski istanbul laledan restoran kahvaltı

çırağan palace kempinski istanbul laledan restoran kahvaltı 1


çırağan palace kempinski istanbul sonsuzluk havuzu

çırağan palace kempinski istanbul laledan restoran kahvaltı 3


çırağan palace kempinski istanbul sonsuzluk havuzu 1

çırağan palace kempinski istanbul Oda

Back To Top