Cemile Sultan, “4 Mevsim Düğün” Konseptiyle Fark Yaratıyor, “kır” Düğünlerinden Sonra Şimdi De “kar” Düğünleri Başlıyor !!

Cemile Sultan, “4 Mevsim Düğün” Konseptiyle Fark Yaratıyor, “kır” Düğünlerinden Sonra Şimdi De “kar” Düğünleri Başlıyor !!


Tarih:6.10.2016 Okunma :3347

Kandilli sırtlarında, İstanbul’un en güzel boğaz panoramasına sahip, yeşillikler, çiçekler, kuş cıvıltıları içinde adeta bir cennet bahçesi olan Cemile Sultan Korusu, bu yıl “Kış Düğünleri” için de rüya gibi seçenekler sunuyor.Korunun en tepesinde, yeşillikler içindeki bir bahçenin ortasınakonumlandırılan “Kır Tepe ”, dört tarafı camekânlı, eşsiz bir boğaz manzarasınasahip, özel ısıtması olan çok şık bir mekan ve yaz aylarından sonra şimdi dekış düğünleri için çok romantik bir ortam sunuyor.

 

Evlenecek çiftler, “evet” dedikleri bu en güzel ve özel anlarınıunutulmaz kılmak istiyorlarsa, artık bu tarih koruda, İstanbul’un en güzel panoramasıeşliğinde,  enfes lezzetler ve kusursuzbir hizmet ile konuklarını ağırlayabilecekler.

 

Maksimum 300 kişilik mekan, özel konseptler, farklı dekorasyonalternatifleri ve kişiye has mekan tasarımları için de son derece kullanışlıbir alan olarak fark yaratıyor.

 

Düğün Paketleri dışında özel taleplere de cevap veren Cemile SultanKorusu, son derece cazip fiyat alternatifleri ile yeni evlenecek çiftlere“pozitif ayrımcılık” yapıyor.

Back To Top