Cellını İle 10 Dakikada Fit Olun!

Cellını İle 10 Dakikada Fit Olun!


Tarih:23.07.2014 Okunma :4561

Hayatlarının en özel alanında muhteşem görünmek isteyen gelin ve damatlar için Cellini iki muhteşem ürününü piyasaya sunuyor. Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro ürünleri, 1 saatlik kardiyo egzersizinde yakılan kalori miktarına eş değer olarak 8 dakika içerisinde 200, 20 dakika içerisinde 500 kalori yakılmasını sağlıyor.Türkiye’de masaj koltuğu denince akla ilk gelen isim olan markanın, Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro ürünleri ile fazla kilolardan kurtulmak ve formda kalmak artık çok kolay. 

Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym Fit Pro, hayatınızın en özel gününe kadar formunuzu korumada size yardımcı olurken, LCD ekranında görüntülenen kol ve bacak hareketleri simülasyonuyla da, daha konforlu bir fitness deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 
LCD ekranıyla sunduğu 50’ye yakın pozisyon sayesinde, vücudunuzdaki pek çok bölgeyi çalıştıran Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro; sizleri alışılmışın dışında, eğlenceli bir fitness deneyimine davet ediyor.

 Düğünden Önce Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro ile Tanışın! Sıkılaşarak zayıflamayı sağlayan Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym Fit Pro, sadece 10 dakikalık bir uygulama ile 1 saatlik spor etkisi yaratıyor. Hızlı ve etkili bir sonuç almanızı sağlayan ürünler; verilen titreşim teknolojisiyle, kasların ve kemiklerin gelişmesini sağlarken, vücuda esneklik de kazandırıyor. 

Ayrıca, hemen hemen tüm kadınların şikayet ettiği selülit sorununu da ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Vücuttaki tüm kasların çalışmasını sağlayan Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro, vücuda alınan oksijen miktarını artırarak, hormonların da daha iyi çalışmasını sağlıyor. Ayrıca, eklem sakatlıkları riskini minimuma indiriyor. 

 14 yaş ve üzeri herkesin kullanabileceği ürünler olan Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro; kemik yoğunluğunu ve kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olurken, zihinsel ve bedensel stresinizi de azaltmaya yardımcı oluyor. Size de, formunuzu korumanın keyfini sürmek kalıyor. 

 Ürün Fiyatları: Cellini Gym-Fit: 3.950 TLCellini Gym-Fit Pro: 6.800 TL

Back To Top